REKLAMmonsters reloaded advertisement

FURIA, BLAST Premier Global Final turnuvası için CS:GO takımına 6.oyuncu olarak Lucas “⁠honda⁠” Cano‘yu eklediğini önceki haberimizde duyurmuştuk. Honda dün akşam oynanan G2 -FURIA karşılaşmasında takımıyla birlikte ilk maçına çıktı ve unutulmayacak anlara imza attı.

Serinin ilk haritası Inferno‘nun ikinci turunda, B bölgesini savunurken dört düşmanı Deagle ile vurdu ardından yerden aldığı MAG-7 ile de Ace‘ini tamamladı.

Sadece iki tur sonra, neredeyse tek başına B Banana bölgesinden yapılan hücumu durdurdu, iki oyuncuyu el bombalarıyla ve son üç oyuncuyu MP9‘uyla devirdi. Dört tur sonunda, honda zaten 11 öldürmeye ulaşmıştı ve bu rakam, ekibinin geri kalanının toplamından fazlaydı. G2 ise turun hemen ardından teknik bir mola almak zorunda kaldı.

Maçın üçüncü haritası olan Nuke haritasında ilk tabanca turunda rakiplerinin hepsinin Glock tabancasıyla öldürmeyi başaran honda, üçüncü kez Ace yapmış oldu.

Tüm Ace videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

CS:GO - honda all 3 ACE against G2 Esports | BLAST Premier Global Final 2020

Maçın ilk haritası Inferno‘yu  16-12 G2 kazanırken, ikinci harita olan Mirage‘i 14-16 FURIA kazandı. Son harita olan Nuke ise  16-10 G2’nin üstünlüğüyle bitti ve G2 Esports maçı 2-1 kazandı. G2, Upper Braket‘te Astralis ile karşılaşacak, FURIA da Evil Geniuses takımı ile eleme maçı oynayacak.

Bakalım honda ikinci maçında neler yapacak?

Önceki içerikTriumph Gaming Yeniden CS:GO Arenasında
Sonraki içerikTSM’nin Destek Oyuncusu Kuzey Amerika’nın En İyisi Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin