FaZe Clan, son birkaç aydır devam eden büyük “Davet Serisinin” bir parçası olarak yeni bir VALORANT turnuvası davetini duyurdu. VALORANT, son çıkışından bu yana çok çeşitli takımların ve organizasyonların çeşitli başarılarla oyuna girdiğini gördü.

Riot Games ile ortaklaşa düzenlenen turnuva, resmi VALORANT “Davet Serisinin” bir parçası. Aynı zamanda bu turnuva, davet serisinin ilk VALORANT turnuvası oldu. Turnuva 6-7 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek. Perşembe ve Cuma günleri 4’er kişilik 2 gruptan oluşan çift eleme grubu, kozlarını paylaşacak.

Mevcut katılımcılar hala bilinmemekle birlikte, bir önceki turnuva performansına göre doğrudan davet edilecek 12 takımın olacağını ve açık eleme takımları için 4 puan olacağını biliyoruz. Ancak; Sentinels, C9, 100 Thives ve TSM gibi takımların tekrar katılması bekleniyor. Böylelikle izleyici sayısını garanti etmeye çalışan FaZe Ekibi’nin, bir bütün olarak sahne için daha açık bir yapıya geçişin ve gelecek oyunculara fayda sağlayabileceği söylenebilir.

FaZe Clan VALORANT Turnuvası Ödül Dağılımı

  • Birinci Takım: 25.000 dolar
  • İkinci Takım: 15.000 dolar
  • Üçüncü Takım: 7.500 dolar
  • Dördüncü Takım: 2.500 dolar
FaZe VALORANT

Kuzey Amerika bölgesinde bulunuyorsanız ve bu turnuvaya katılmak istiyorsanız, tüm bilgileri FaZe Clan resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Yüksek seviyeli karşılaşmalar görmek istiyorsanız turnuvaya göz atmayı unutmayın!

Görseller; FaZe Clan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: League Of Legends`ta Hata Keşfedildi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin