Fall Guys – Ultimate Knockout, oyuncular ve izleyiciler açısından güçlü rakamlar ortaya koymaya devam ediyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, birçok şirket artık markalarını bu oyun üzerine taşımaya çalışıyor. Geliştirici Mediatonic ekibi, reklamı hayır kurumlarıyla birleştirmek için resmi bir Kostüm Yarışması başlattı.

Her şey, KFC ve Walmart’ın, Twitter’da Fall Guys için kendi markalarını yansıtan kostüm modellerini yayınlamasıyla başladı:

Fall Guys trenine atlamak için markaların ticari ilgisinden yararlanan Mediatonic ekibi, 17 Ağustos’ta resmi bir yardım yarışması başlattı.

Geliştirici ekip, hangi markanın Fall Guys’a özel bir kostüm olarak gireceğini belirlemek için, basit bir teklif savaşı başlattı.

Yarışmadan elde edilen tüm gelirler, fiziksel engelli oyuncular için oyun alanını geliştiren İngiltere merkezli bir hayır kurumu SpecialEffect’e bağışlanacak.

MrBeast, Ninja, G2 ve Diğer Yayıncılar Teklif Verdi

Pek çok kişinin bu özel kostümü yayınlamak için SpecialEffect’e destek sözü vermesi uzun sürmedi. Aynı zamanda ihale savaşına birçok önemli kişi ve ekip katıldı.

YouTuber Mr Beast, teklifiyle 100.000 doları aşan ilk kişi oldu. Daha sonra G2 ve beastcoast gibi e-spor takımları, kısa bir süreliğini fiyatları arttırarak, liderliği elinde bulundurdu.

Ancak ünlü yayıncı Tyler “Ninja” Blevins 200.000 $ ‘a çıkarak liderliği büyük bir farkla aldı.

Daha sonra ise, rekor bir fiyatla kendi kostümünü oyuna sokmaya gerçekten kararlı olan G2, şu anda SpecialEffect’e verdiği 330.003 $ ile liderliği elinde bulunduruyor.

G2’nin Fall Guys için önerdiği kostüm

Teklif aşılmazsa, G2 ekibi kendi kostümünü oyuna sürecek. Ayrıca ihale savaşı 31 Ağustos’a kadar devam edecek. Kimin kazanacağı bilinmez ama SpecialEffect’e çok büyük bağışlar yapılacağını göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sangal Esports ”imoRR” Transferini Açıkladı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin