Epic Games, Fall Guys’ı satın aldığını duyurdu. Mediatonic, geçen yılın yaz ayında Twitch’in popüler oyunarından bir tanesi olan Fall Guys’ı piyasaya sürmüştü. Piyasaya sürülen Fall Guys, ilk zamanlardaki satışları ile birlikte rekora imza attı ve zamanla milyonlarca oyuncuya ulaştı.

Bu durum Fall Guys geliştiricileri için büyük bir başarıydı. Mediatonic bu başarı ardından şu kelimeleri söyledi;

”Ağustos ayında çıkışını gerçekleştirdiğimiz Fall Guys, milyonlarca oyuncuya ulaştı ve rekora imza attık. Mediatonic ekibi ilk kurulduğu zaman 35 çalışanı vardı ve şimdi ise 150’den fazla çalışana sahip oldu.”

Epic Games’in satın aldığı Mediatonic, Fall Guys’ı daha fazla oyuncuya ulaştıracaklarını söylemişti ve bu sene Fall Guys, hem Xbox’a hem de Nintendo Switch’e eklenecek. Böylece daha fazla oyuncuya ulaşmış olacak.

Fall Guys’ın Mobil Versiyonu Ne Zaman Gelecek

Mobil oyuncular Fall Guys’ın mobil versiyonunun ne zaman çıkacağını merak ediyordu. Fall Guys’ın mobil versiyonu şuanlık Çin’deki mobil platforma geliyor. Diğer bölgeler hakkında ise herhangi bir bilgi söylenmedi.

Epic Games, Mediatonic’i Satın Aldı

Epic Games, Mediatonic’i satın almadan önce yukarıda gördüğünüz görsel ile birlikte paylaşımlar yapılmıştı ve ardından Epic Games, Mediatonic’i satın aldığını duyurdu. Epic Games bu satın alımdan sonra şu sözleri söyledi;

”Fall Guys’a getirmek istediğimiz birden fazla özellik var. Bunlar;

  • Hesap Sistemleri ile ilgili özellik
  • 5v5
  • Birden fazla oyun modları

ve daha fazla özelliği Fall Guys’a getirmek için çabalayacağız.” Mediatonic ise ”Diğer oyunların da gelişimlerine devam ediyoruz.” dedi.

Fall Guys’ın dördüncü sezonu da tema değişikliği ile birlikte oyuna gelecek.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin