Fall Guys oyunu yavaş yavaş piyasadaki en eğlenceli oyun haline gelmeye başladı.

Battle royale modundaki oyun, son zamanlarda herkes tarafından oynanır ve izlenir hale geldi. Ünlü Twitch yayıncıları bile Fall Guys yayını açmaya başladı. Oyunun bu kadar sevilmesinin bir nedeni de oyuncuların karakterleri istedikleri gibi özelleştirebilmeleri oldu. Oyundaki karakterlerin kostümleri ise birbirinden tamamen bağımsız ve farklı özelliklere sahip.

İlerleyen zamanlarda oyun daha da geliştiğinde, bir çok kostüm elbetteki eklenecektir ancak şuan için en iyi 5 kostümü sizler için derledik.

En iyi Kostümler;

#5   Big Bad 

Big bad, haftada bir özel bonus olarak verilen nadir bir kostümdür. Üst yarısı dili dışarıya çıkmış pembe bir kurttur. Alt kısım ise sadece kurt pençeleridir. Bu kostümü giyen herhangi bir oyuncu büyük kötü kurda dönüşür. Oyuncular daha sonra herhangi bir Fall Guys turunda öfkelenip nefes alır ve ortalığı birbirine katar. Bu kostüm artık mevcut olmadığından yani nadir olmasından dolayı listeye 5 numaradan giriş yaptı.

#4   Mallard

Yeşilbaşlı ördek görünümünde olan Mallard, eşya dükkanında düzenli olarak satılan nadir bir kostümdür. Bu kostüm 7000 kudos karşılığı sizin olabilir. Bilmeyenler için “Kudos” Fall Guys oyunun para birimidir. Üst ve alt parçaların her biri 3500 kudos’tur.

#3   Fairycorn

Fairycon, tüm ihtişamıyla Fall Guys oyunundaki çok nadir bulunan ve tek boynuzlu at şeklinde olan renkli bir kostümdür. Gökkuşağı renginde bir balerin eteği ve tek boynuzlu at boynuzuyla eşleşen bir yeleğe sahiptir. Yalnızca koleksiyon paketini(Collector’s Edition) satın alarak yada Fall Guys’da onunla çakışan DLC‘yi satın alarak sahip olabilirsiniz.

#2   Hot Dog

Hot Dog kostümü, oyun sevenlerin favorisi ve yine nadir bulunan bir karttır.  Bu karta sahip olmak için herhangi bir şey satın almanıza gerek yok. Kostüm, oyunu oynayarak basitçe bir araya geliyor. Kıyafetin üst kısmı savaş geçişinin 19. seviyesinde açılırken, alt kısmı 22. seviyede açılıyor. Bu sezon, kostüm ilk kez ortaya çıkmıştır. Daha fazla Fall Guys sezonu geldikçe daha da nadir hale gelebileceğini varsayabiliriz. Kostümü, zaferi kazanmak için rakiplerinizin dikkatini açlıkla dağıtmak için kullanabilirsiniz.

#1   P-Body

P-Body kostümü, “Valve” ile yaptığı ortaklık sayesinde Fall Guys oyununda efsanevi bir kostümdür. Başlangıçta bu kostüm istatistiksel olarak en iyi olarak kabul edilen tek bir oyuncuya verildi. Bu oyuncu Twitch yayıncısı DrLupo oldu. Fakat daha sonra oyun yapımcıları bu kostümü eşya dükkanında üst ve alt kostüm için 5 taç karşılığında piyasaya sürdü. Taçlar ise bir oyundan veya savaştan kazanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Gamerbase VALORANT Deathmatch Turnuvası Kayıtları Açıldı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin