epic games rage2 drift

Epic Games’in her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyalarını bilmeyeniniz yoktur herhalde. Bu kampanyalar kapsamında verdiği ücretsiz oyunlarla sürekli gündemde kalmayı başaran Epic Games, yoluna hızla devam ediyor. Bu yolunda ilerlerken platformun bu hafta dağıtacağı 2 adet ücretsiz oyun belli oldu. Böylece 18 Şubat 2021 itibariyle RAGE 2 ve Absolute Drift oyunlarına platform üzerinden ücretsiz sahip olabilirsiniz.

RAGE 2

14 Mayıs 2019 tarihinde çıkış yapan FPS türündeki oyun, kendinden önceki RAGE oyununun devamı niteliğini taşıyor. Kıyamet sonrası gibi oldukça popüler bir temaya sahip olan oyunda, dünyada yaşam neredeyse yok. Oyunun uçsuz bucaksız açık dünyasında sizi oldukça heyecanlı maceralar bekliyor olacak. Eğer RAGE 2 oyununa sahip olmak istiyorsanız bu bağlantıdan oyunun sayfasına gidebilirsiniz.

Absolute Drift

2015 tarihinde çıkış yapan oyun, size tamamen drift yapma deneyimi sunmaya çalışıyor. Drift deneyimi sunan bu oyunun farklılığı ise görsel açıdan çok mütevazi ve 2 boyutlu olması. Ayrıca oyunda ki çeşitli arabaları özelleştirebiliyor ve bunları çeşitli parkurlarda seçebiliyorsunuz. Eğer oyunu almak isterseniz resmi sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu ücretsiz oyun kampanyasının 25 Şubat tarihinde biteceğini belirtmekte fayda var.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin