Epic Games, 17 Aralık tarihinde başlayacak olan yılbaşı indirimlerini ve bunun yanında 15 gün boyunca ücretsiz olarak dağıtacağı 15 oyunun müjdeli haberini verdi.

Uzun bir süredir Steam platformu ile rekabet içinde olan ve Steam’in en büyük rakibi olarak gözüken Epic Games bu yılbaşında da önemli hazırlıklar yapıyor.Bu hazırlıklar içinde 17 Aralık’ta yılbaşı indirimleri adı altında oyunlarda yüzde 75’e varan indirimler yapacağını duyurdu. Aynı zamanda Epic Games, bu indirimlerle birlikte 15 gün boyunca her gün 1 adet oyunu ücretsiz vereceği müjdesini de oyunculara verdi.

Epic Games, 15 gün boyunca sunacağı oyunları almanız için 24 saat vereceğini de duyurdu. Kısacası 24 saat içinde oyunu kütüphanenize eklerseniz sınırsız bir şekilde sahip olacağınızı belirtelim. Epic Games henüz bu 15 adet oyunun listesini paylaşmış değil. Doğal olarak çoğu oyuncu Cyberpunk 2077’nin ücretsiz olacağını düşünmüş olabilir. Cyberpunk 2077 ücretsiz olmayacaktır fakat bir ihtimal indirime girebileceğini söylemekte fayda var.

Bunun yanı sıra Epic Games, bu yılbaşında da kupon dağıtabilir. Bu yüzden sık sık platformu takip etmeniz ve eğer dağıtılırsa kuponları yakalamanız sizin için çok avantajlı olabilir. Biz yinede böyle bir girişim olursa sizi en güncel şekilde bilgilendirmeye devam edeceğiz. Hepinize bol oyunlu bir yılbaşı tatili dileriz!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin