Oyuncuların oyun içerisinde alış veriş yapmasına olanak sağlayan Epin, (Electronic Personal Identification Number) dijital ödeme yöntemidir. GAMERBASE olarak sizler için En güvenilir Epin sitelerini bir araya getirdik.

Epin Nedir ?

Dijital bir ödeme yöntemi olan Epin, ”Electronic Personal Identification Number” adlandırmasının kısaltmasıdır. Epin, nakit ya da kredi kartı ile satın alınarak oyun parası, oyun içi özel içerikler ya da diğer özel alanlarda yıllık,aylık ve günlük üyelikler için kullanılır.

Epin Siteleri

En Güvenilir Epin siteleri herhangi bir etkene bağlı kalınmadan sıralanmıştır.

ByNoGame:

ByNoGame Online oyunlarla ilgili bütün ürünleri bulabileceğiniz bir web platformudur. Kurulduğu günden bu yana ByNoGame ödeme yöntemleri ne kadar yavaş olsada en güvenilir ödeme yöntemlerine ve geri bildirimine sahip bir oluşumdur. Aynı zamanda site içerisinde bulunan CANLI destek bölümünden müşteri temsilcisi ile anlık olarak iletişim kurma imkanınız bulunuyor. Bunun ile birlikte zamanında En Güvenilir Espor Siteleri arasında yer alırken birçok ESPOR takımına yaptığı sponsorluğu ile tanınıyor.

Trendyol:

Trendyol.com, merkezi İstanbul’da bulunan bir e-ticaret platformudur. Bir e-ticaret platformu olmasının yanı bünyesinde anlaşmalı olarak bulunan E-pin firmaları Trendyol aracılığı ile güvenilir E-pin satış hizmeti vermekte. Trendyol’a en güvenli Epin siteleri arasında yer vermemizin başlıca sebebi, Trendyol’a ait satış politikaları ve güvenceleridir. Ortalama Epin fiyatlarına oranla daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz.

GameSatış:

15 yıldır bu sektör içerisinde süre gelen güvenilirliği ile birlikte GameSatış, çevrimiçi oyunların en güvenilir ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Epin sitelerinden birisidir. Site üzerinden 7-24 Güvenli ödeme yöntemleriyle alışveriş yapabilirken, 09:00-02:00 saatleri arası CANLI DESTEK üzerinden anlık yardım alabilmeniz mümkün. Bunun ile birlikte birçok ESPOR takımına sponsorluğu ile tanınıyor.

FOXNGAME:

Oyunları, oyun içi gereçleri ve daha fazlasını kullanıcılara daha iyi bir fiyat ve kullanılabilirlik ile sunmak adına ve her oyuncuya en hızlı ve güvenli şekilde olağanüstü bir oyun seçimi getirme misyonuna sahip FOXNGAME aynı zamanda bünyesinde ESPOR takımı bulunduruyor.

OYUNFOR:

Türk ve Yabancı iş ortaklarıyla birlikte sektörde güvenilirliğini devam ettiren OYUNFOR, online, offline pc ve konsol oyunlarını dijital pazar üzerinden ‘oyuncuyu’ esas alarak oyuncuların istek ve ihtiyaçlarına hizmet edebilmek amacıyla kurulan; her biri kendi alanında profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir ekipten oluşan dijital platformdur. OYUNFOR, yaklaşık 85 firmanın yetkili satıcısı olarak çok geniş bir oyun kataloğuna sahiptir.

Dijipin:

Misyonu kullanıcıların ihtiyaç duydukları veya ihtiyaç duyabilecekleri tüm dijital içerik kodlarını tek bir noktadan, uygun fiyatlarla, hızlı ve kolayca satın almalarına olanak sağlamak olan güvenilir ödeme yöntemlerine ve en hızlı satın alım oranına sahip Epin platformudur.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin