Glorious kısa bir süre önce dünyanın en hafif oyuncu faresini tanıttı. “Model O” ismiyle satışa çıkacak olan bu fare sadece 67 gram. Bu fare aynı zamanda içinde RGB ışık bulunduran en hafif fare olma ünvanını da elinde bulunduruyor.

Arı peteği şeklindeki yapısıyla oldukça sağlam ve kibar olmakla kalmayıp aynı zamanda yüksek tutuş konforu sağlıyor. Eliniz ısınsa dahi delikleri sayesinde ferah ve serin kalıyor. Eğer üzerindeki deliklerden dolayı çekingen yaklaşıyorsanız, bunları hiç hissetmeyeceğinizi de eklemeden geçmeyelim.

İçerisinde, en iyi oyuncu faresi sensörü üreticilerinden Pixart firmasının geliştirdiği PMW-3360 isimli sensör yer alıyor. Aynı zamanda Omron firmasının geliştirmiş olduğu mekanik switchlerle birlikte Glorious firması 20 milyon tıklamaya kadar ilk günkü performansı vereceğini vaat ediyor.

Alt kısmında ise yuvarlak kenarlı G-Skate’leri sayesinde her türlü zeminde eşsiz bir kullanım sunuyor. Sisteminize bu cihazı bağlamak içinse Glorious firması yine hafif ancak sağlam bir malzeme kullanarak beğenileri üzerine çekiyor.

Mat-Parlak ve Siyah-Beyaz renk seçenekleri bulunan farenin fiyatı ise resmi sitesinde şöyle açıklandı:

 

  • Siyah – Beyaz (Mat) 49.99$
  • Siyah – Beyaz (Parlak) 59.99$

 

Hemen ön sipariş verebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

1 Yorum

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin