Uzun yıllardır yeni yapımı beklenen Crysis serisinin sosyal medya hesaplarından yaklaşık 4 yıl sonra yeni bir paylaşım yapıldı.

Crysis için yaklaşık 4 yıl sonra gizemli bir mesaj yayınlandı

Oyunun sosyal medya hesapları üzerinden “RECEIVING DATA” mesajı paylaşıldı. “Veri alınıyor” şeklinde çevirebileceğimiz bu mesaj ile ilgili daha fazla detay ise verilmedi. Atılan son mesajın Aralık 2016’da olduğunu düşünürsek sosyal medya hesaplarının yeniden, böyle bir mesaj ile aktifleşmesi serinin devamı açısından neden olmasın dedirttirecek cinsten.

Crysis tarafında bir diğer gelişme 1 Nisan tarihinde yaşanmış ve oyunun resmi sitesi güncellenmişti. Birçok oyun sever bu durumu 1 Nisan şakası olarak görse de firmadan şaka olduğuna dair bir açıklama görememiştik. Ardından çıkan Crysis 4 ve Crysis Remastered söylentileri ise firmada bir hareketlilik olduğunun önemli bir kanıtı oldu. Üstelik geçtiğimiz yıl Nisan ayında Crytek’in Crysis 4 üzerinde çalıştığına dair bazı dedikodular da ortaya çıkmıştı. Tüm bu dedikoduların üstüne tekrar faaliyete geçen sosyal medya hesapları, resmi sitenin yenilenmesi gibi gelişmelerin arkasından ne çıkacağı ise merak konusu. Gözler ise Crytek firmasına çevrilmiş durumda.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin