Yenilikçi tasarımlarıyla kasalardan oyuncu ekipmanlarına her türlü ürünüyle ilgi çekmeyi başaran Cooler Master, Computex 2019‘da yeni kablosuz çevre birimleri ve ultra hafif fare serisini duyurdu.

Şık. Alımlı. İnce

SK851, profesyoneller tarafından özel olarak değiştirilmiş yeni düşük profilli bir mekanik klavyedir. Omrom düşük profilli mekanik anahtarlar, Bluetooh 4.0 kablosuz bağlantı, aydınlatma açıkken 15 saate kadar, aydınlatma kapalı iken beş aya kadar süren yüksek kapasiteli pil ömrü ve fırçalanmış alüminyum tasarım ile isteklerinize yanıt veriyor. Cooler Master yazılımı sayesinde daha fazla kişiselleştirme yapılabiliyor.

 

Qi Ayrıcalığı

MM831, Cooler Master’ın gerçek gecikmesiz bağlantı sağlayan ilk kablosuz faresi. Dinamik 4 bölgeli aydınlatma efektlerine sahip, 32.000 DPI’a kadar doğruluk ve hız için PixArt 3360 optik sensöre sahip. Dayanıklı PBT şasi aşınma ve yıpranmayı azaltırken, Omron anahtarlar 20 milyon tıklama ömrüne sahip olan farede 2.4Ghz Bluetooth bağlantı imkanı ve Qi kablosuz şarj desteği de bulunuyor.

 

 

Farkı Duy

Cooler Master’ın ilk kablosuz oyun kulaklığı olan MH670, sanal 7.1 surround ses ve tek yönlü boom mikrofonla birleştirilmiş 2.4 Ghz yüksek kaliteli bağlantı hızı ile gecikmesiz kablosuz çözüm sunuyor. Çoklu platform uyumluluğu için 3.5mm bağlantı seçeneği mevcut ve taşınabilirlik için katlanabilir ve çıkarılabilir bir yapıda.

Cooler Master ayrıca iki yeni kablolu modeli olan MH650 ve MH630 ürünlerini de duyurdu. MH650, konsol ve PC kullanıcıları için ideal ve sanal 7.1 surround ses, tek yönlü boom mikrofon, RGB aydınlatma, konsollar ve PC için tek USB bağlantısı, çıkarılabilir kablo, mikrofon ve kolay taşınabilirlik için katlanma özelliklerini sunuyor. MH630 basit ama güçlü bir model. PC’ler ve mobil cihazlar için zengin bir ses kalitesi sunuyor. 3.5mm jacklı bağlantı ve 50mm Neodim sürücüleri ile donatılmış. Çıkarılabilir kablosu ve mikrofonu, MH630’u hareket halindeyken kolay bir seçenek haline getiririyor.

 

Minimum Ağırlık, Maksimum Performans

MM710 son derece hafif bir fare. Özel petek kompozit gövdesi ve hafif örgülü yumuşak dahaynıklı kablosu ağırlığı 52 grama kadar düşürmüş. 32.000 DPI’a akdar ayarlanabilen Pixart 3389 optik sensor ile sağ el kullanıcıları için optimize edilmiş. Ayrıca ürün şık ve zarif bir şekle sahip.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin