Clash of Clans oyunundaki en iyi klanlar, yıl sonunda yapılacak olan 1 milyon dolar ödül havuzlu Dünya Şampiyonası Finallerine katılmak için aylık elemelerde yıl boyunca yarışacak.

Altı aylık 6 sezon oluşturulacak. Bu sezonların her biri ayrı bir yarışma olarak oynanacak ve kazanan Dünya Şampiyonası Finallerine bilet alacak. Altı sezonun ardından, Finallerdeki son iki takımı belirlemek için son şans eleme oynanacak.

Supercell, Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2021‘in programını henüz açıklamadı.

Sezon Dağılımı

Her sezon bir Klan Savaşı Ligi, aylık ön eleme ve aylık eleme sürecinden oluşacak.

Klan Savaşı Ligi (CWL)

  • CWL, her ayın ilk 11 gününde gerçekleştirilecek. Şampiyon Liglerini ilk üç sırada tamamlayan klanlar Aylık Ön Eleme için kayıt olabilecekler.

Aylık Ön Eleme

  • CWL’deki en iyi klanlar, ön eleme için beşli gruplar halinde yarışacak. İki günlük bir mücadele olacak ve oyun içinde gerçekleşecek. Buradan en iyi altı takım aylık elemeye yükselecek.

Aylık Eleme

  • Aylık eleme, her sezonun son aşaması olacak. En iyi altı takım, şampiyonları belirlemek için eleme formatında yarışacak. Aylık eleme, iki günlük bir etkinlik olacak ve canlı olarak yayınlanacak.
  • Her aylık elemenin galibi Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2021 Finalleri için “altın bilet” alacak. İkinci sırayı alan takım, son şans elemesine gümüş bir bilet alacak.

Son Şans Elemesi

  • Son şans elemeleri altı aylık sezonlardan sonra gerçekleşecek. Gümüş biletli altı takım, 2021 Dünya Finalleri’ndeki son iki takımı belirlemek için dört joker takımla birlikte yarışacak.

2021 Dünya Finalleri

  • Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2021 Finalleri yıl sonunda yapılacak. 8 takım, 1 milyon dolarlık ödül havuzundan pay almak ve dünya şampiyonu olmak için yarışacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin