Bizimle bağlantı kur

Oyun

Call of Duty: Modern Warfare Duyuruldu

Activision, yayımladığı blog yazısında yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Modern Warfare‘ın 25 Ekim 2019 Cuma günü Playstation 4, Xbox One ve PC (battle.net üzerinden) için çıkacağını duyurdu. Tarih vermenin yanı sıra oyunun farklı platformlar arasında birlikte oynanılabileceğini belirten Activision, şimdiden ön siparişe çıkmış olan oyun hakkında bazı detaylar da verdi.

Modern Warfare serisinin diğer oyunlarının da geliştiricisi olan Infinity Ward tarafından getliştirilen oyunun bir imaj değişikliği ile seriyi tekrar canlandıracağı belirtiliyor. Oyun, 2007’dek çıkmış olan orijinal oyun gibi güncel politik iklime ve terörizme odaklanacak.

İngiliz komutan Captain John Price’ın geri döndüğünü gördüğümüz ve oyunun içerisinden gerçek görüntüler alınarak yapıldığı belirten fragmanı izleyerek görsel anlamda tüm oyunseverleri etkileyeceğini düşündüğümüz oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz:

Oyuncuların sevgisini toplamaya çalışan Activision, pahalı season pass satışları yerine ücretsiz harita seçimlerine bile yer verileceğini belirterek hepimizi sevindirdi. Üstelik gelen tek sevindirici haber bu değil. CharlieINTEL‘den edinilen bilgilere göre oyunun multiplayer kısmında spesyalist karakterler yerine sadece kozmetik farklılıkları olan opeartörler olacak.

Tüm bunların yanı sıra Call of Duty: Black Ops 4’un aksine oyunun tek oyunculu bölümleri de olacak ancak yine de online kısma odaklanılacak.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

basede gamer

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun