REKLAMmonsters reloaded advertisement

Call of Duty: Mobile’da haraket hatası bulundu. Call of Duty: Mobile’da hareket hatası baya bir zaman önce keşfedilmişti fakat hala bu konu hakkında çözümleme yapılmadı. Reddit kullanıcısı, “ADS’ye dokun ve basılı tut” ayarlarını kullandığını dile getirdi. Bu hata nişan alma düğmesine bastığınız zaman ortaya çıkıyor. Bunun sebebi nişan alma düğmesinin etrafında küçük bir ”ölü bölge” olarak adlandıracağımız bir şey var ve bu nedenden ötürü oyuncular nişan alırken hareket etmede zorlanıyor.

Movement is entirely bugged for people with tap and hold to ads settings. This has been an issue for as long as i can remember and im tired of dealing with this. Please get this fixed in the christmas update from CallOfDutyMobile

Başka bir Reddit kullanıcısı ”bu hata Ağustos ayından beri var” dedi. Ölü bölge küçük olduğundan farkedilmeyebilir ama oyuncular düğmeye dokunduğu zaman ölü bölgeye basıyorlar ve hareket etmede zorlanıyorlar. Call of Duty: Mobile oyuncuları bu hatanın bir an önce düzeltilmesini istiyor.

Önceki içerikPUBG Mobile’da Hile Yapanların Sayısı Arttı
Sonraki içerikRiot Games Hesaplarınızı Güven Altına Almanın Tam Zamanı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin