Geçtiğimiz dönemlerde duyurulan Call Of Duty Mobile, başta FPS meraklıları olmak üzere COD sevdalıları için bugün itibariyle çıkışını gerçekleştirdi.

Konsol ve PC’de karşılaştığımız Call of Duty deneyimini mobile taşıyan oyun, App Store ve Google Play Store‘daki yerini aldı. Farklı modlarının yanı sıra geniş harita desteği ile oyunculara yeni deneyimler sunmayı planlayan ActivisionBattle Royale modunu da oyunun içine entegre etmeyi ihmal etmemiş.

Tüm bunların yanında oyunun Gameloop Android Emulator sayesinde PC tarafında da oynanabildiğini belirtelim. Kontrolcü bağlanarak veya klavye fare desteğiyle oyunun oynanmasına izin veren emulator, oyuncuların dikkatini üzerine çekti. Oyunun boyutu ise 1.5 GB.

Call Of Duty Mobile çıktı!

Uzun süredir PUBG Mobile’ın  hüküm sürdüğü mobil platformda Call of Duty ile birlikte rekabet ortamı oluşmuş olacak. Ayrıca bu sene Modern Warfare hikayesini baştan yazan ve oyunu farklı bir şekilde piyasaya süren Activision, konsol ve PC oyuncularını da heyecanlandırdı. Hem mobil platformda, hem de ana platformlarda her koldan saldıran yapımcıların kasası yıl sonunda oldukça dolacaktır.

TEÇHİZATINI KİŞİSELLEŞTİR

Call Of Duty Mobile’da bir sürü ünlü karakter, silah, kıyafet ve skor serisinin kilidini açılabilecek ve profile dahil edilebilecek. Ayrıca, teçhizatın kişiselleştirmek için kullanılabileceği tertibat parçaları da oyuncuların karşısına çıkacak. 5v5 takımlar halinde ölümüne maçlar, cephe hattı, herkese açık, ara ve yok et, keskin nişancı kapışması ve Battle Royale gibi pek çok mod yer alacak.

REKABET DOLU SOSYAL BİR OYUN

Rekabet dolu Sıralamalı Mod’da en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için beceriler ve strateji yetenekleri ön plana çıkacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin