Call of Duty: Mobil, oyuncular için sekizinci sezonun gelişini bugün duyurdu. “The Forge” bugün itibariyle başladı ve Ağustos ayına kadar sürecek.

Ekim 2019’daki lansmanından bu yana Call of Duty: Mobile, dünya çapında mobil oyuncular arasında sürekli popülerlik kazandı. 10 Temmuz itibariyle geliştiriciler, sekizinci sezonu birçok yeni özellik ile başlattı.

Yeni Battle Pass
Yeni sezonda Forge’nin seçebileceği iki savaş kartı olacak: Ücretli bir versiyon ve ücretsiz bir versiyon. Ücretsiz sürüm oyunculara avantajlar veya yeni silahlar gibi önemli ödüller sunarken, ücretli sürümün çok daha iyi ödülleri var. Araçlar, silahlar, operatörler ve efsanevi bir arama kartı da bu ödüllere dahil.

Yeni Oyun Modu
Sekizinci sezonda oyunculara yeni bir oyun modu da sunuluyor. Modern Warfare 3’ün Juggernaut’u, mobil oyuna geldi. Yeni oyun modunda beş oyuncu, X-51 Goliath skor skoruyla donatılmış Juggernaut’la karşı karşıya gelecek. Oyunculardan biri Juggernaut’u öldürmeyi başarırsa, sıradaki Juggernaut olacak.

Bu iki yeni özelliğin yanı sıra oyuna başka pek çok ilave de gelmiş durumda. Modern Warfare 2’den popüler harita Highrise, mobil oyuna da geldi. Aynı zamanda çok sayıda yeni silah, zorluk, beceri ve etkinlik de Call of Duty: Mobile’a gelecek. Yeni özelliklerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz:

Call Of Duty: Mobile – Sezon 8

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LoL Dünya Şampiyonası İptal Mi Edilecek ?

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin