REKLAMmonsters reloaded advertisement

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan BLAST Premier Global 2020 Finalleri birbirinden güzel maçlara sahne olmuştu. Oldukça sürpriz sonuçlara da sahip olan turnuvada, Natus Vincere takımı şampiyon olup büyük para ödülünün de sahibi oldu.

Bu turnuvanın sonunda Aleksandr “⁠s1mple⁠” Kostyliev, NAVI’nin büyük finaldeki galibiyetini takiben 2021 yılının ilk En Değerli Oyuncu ödülü olan BLAST Premier Global 2020 Finalleri MVP ödülünü aldı. Bu ödülle birlikte s1mple toplam MVP ödülü sayısını 12’ye çıkarmış oldu.

Natus Vincere, turnuvanın başlarında Team Liquid’e karşı aldığı yenilgiden sonra turnuvanın kaybedenler bacağından ilerlemek zorunda kaldı. Daha sonra Complexity ve G2 takımlarını geçen NAVI, ilk turda kaybettiği Team Liquid’e karşı oynadı. Bu maçı da s1mple’in etkili oyunuyla geçmeyi başaran takım, kaybeden bacağının finalinde Vitality takımına karşı oynadı. Özellikle Nuke haritası oldukça heyecanlı geçen karşılaşmada serinin sonunda s1mple’in da etkili oyunuyla NAVI kazanmasını bildi. Daha sonra şaşırtıcı bir şekilde Astralis takımını oldukça kolay yenen NAVI ödülünde sahibi oldu.

Önceki içerikLEC’in 2021 Yılındaki İlk Maçı Milyonlar İzlendi
Sonraki içerikGamepad Destekleyen En İyi Android Oyunları

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin