Battlefield 6 ne zaman çıkıyor sorusuna yanıt geldi. Çıkış tarihi ile birlikte oyun içindeki modlar, ayarlar ve söylentiler de sızdırıldı. Call of Duty’den sonra piyasanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan Battlefield 6, serisi ile birlikte gözleri üzerine çekiyor. Her oyunun sızıntıları gibi Battlefield 6’nın da sızıntıları çok konuşuldu. Peki bu sızıntılar neler gelin göz atalım.

Battlefield 6 Çıkış Tarihi

Battlefield 6 hakkında henüz net bir tarih verilmedi. Ancak, yatırımcılar kısa zamanda yaptığı kazanç görüşmesinde bu konuya da değindiler.

”Oyunu baharda açıklayacağız”.

Oyunun bu yıl çıkacağına dair bir söylem yok ama en azından uzun sürmeyeceğini biliyoruz. Battlefield 3’ten bu yana serideki tüm ana hat girişleri Ekim veya Kasım ayında başlamıştı.

Battlefield 6 Sızıntıları

Tom Henderson, Battlefield 6 haritasının el çizimi görselini Twitter üzerinden duyurdu. Battlefield 6, zorlu hava koşullarına sahip olabilir.

Bu çizim Battlefield haritasının maç boyunca oyun deneyimini etkileyen aşırı dinamik hava koşullarına sahip olabileceğini göstermişti. Fakat EA tarafından bu söylentiler daha onaylanmadı.

Battlefield 6 Haritaları ve Modları

Battlefield 6’nın henüz kesin ayarları belli olmasa da harita ve modlar ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. Ağustos 2020’de Henderson tarafından sızdırılan bir olayda 128’den fazla oyuncunun içinde olacağı bir harita duyurulmuştu. Bu sızıntıları EA’nin CEO’su Andrew Wilson, Şubat ayında kazanç toplantısında açıklık getirdi.

”Battlefield 6 her zamankinden daha fazla oyuncuyla devasa sürükleyici savaşları hayata geçirecek”.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin