TaleWorlds Entertainment’ın büyük beğeni kazanan oyunu Mount & Blade II: Bannerlord bugünden itibaren sevilen oyun mağazası GOG üzerinden de satın alınabilecek.

Good Old Games’ten satın alınabilecek.

TaleWorlds Entertainment’ın Erken Erişim aşamasında olmasına rağmen pek çok oyuncunun beğenisini kazanan oyunu Mount & Blade II: Bannerlord dijital dağıtım platformu Good Old Games’de (GOG) satışa sunuldu.

%20 İndirim ile satışa sunuldu.

Türkiye’nin en başarılı oyun stüdyolarından TaleWorlds Entertainment’ın dünyanın her yanından milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, bugün itibariyle dijital dağıtım platformu GOG’da yerini aldı. Oyun, GOG’daki çıkışına özel olarak %20 indirimle kullanıcılara sunulacak.

Hem oyuncuların hem de oyun eleştirmenlerinin beğenisini kazanmış olan Mount & Blade serisinin devam oyunu Mount & Blade II: Bannerlord 30 Mart’ta Erken Erişim sürümüyle oyunculara sunulmuştu.

Oyunculara yaşattığı açık dünya deneyimi ve aksiyon rol yapma ile strateji türlerini birleştiren benzersiz oynanışı sayesinde çokça övgü alan oyun, bugünden itibaren GOG üzerinden de satın alınabilecek. Normal fiyatı $49.99/€49.99 olan Bannerlord 17 Ekim’e dek sürecek indirim kampanyası kapsamında %20 indirimle satılacak. Üstelik kampanyanın ilk haftası boyunca Bannerlord’u satın alan kullanıcılar, serinin ilk oyunu olan Mount & Blade’e de sahip olacaklar. Bannerlord’un GOG sayfasına gog.com/game/mount_blade_ii_bannerlord adresinden ulaşmak mümkün.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin