Games ve Turtle Rock Studios bugün, birinci şahıs eşli nişancı oyununun yakında piyasaya sürülmesini kutlamak için resmi Back 4 Blood Çıkış Fragmanını yayınladı. Yeni video, dünyayı insanlık için geri almak amacıyla, Parazitli olarak bilinen enfekte kalabalığa karşı savaşan Temizleyicilerin ekibini takip ediyor. Fragman, yüksek yoğunluklu işbirlikçi hikayeye ek olarak, takımların Temizleyici veya Parazitli olarak oynanmasına olanak tanıyan kafa kafaya, rekabetçi PvP Swarm modunu da gösteriyor

Back 4 Blood’ın 12 Ekim’de çıkmasıyla birlikte oyuncular aksiyona başlayabilirler. Ayrıca Back 4 Blood Deluxe Edition (yalnızca dijital) ve Back 4 Blood Ultimate Edition için ön sipariş verenlere oyuna dört günlük erken erişim hakkı verilecek.

Back 4 Blood - Launch Trailer

Back 4 Blood, eleştirmenlerin beğenisini kazanan Left 4 Dead serisinin yaratıcılarından birinci şahıs bir eşli zombi nişancı oyunudur ve heyecan verici, dinamik, oldukça değişken,özelleştirilebilir aksiyon sunar. Back 4 Blood hikayesi, insanlığın çoğunun parazit Devil Worm tarafından öldürüldüğü veya enfekte olduğu felaket bir salgından sonra geçiyor. Tarifsiz olaylarda yürekleri katılaşan ve insanlığın sonuncusu için savaşmaya cesaretlendiren bir grup kıyamet gazisi, Parazitli olarak bilinen hastalıklı dehşeti alt etmek ve dünyayı geri almak için bir araya geldi.

Back 4 Blood, Xbox Series X|S, Xbox One Konsolları, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için 12 Ekim 2021’de satışa sunulacak. Ön siparişler Fort Hope Elite Silah Görünüm Paketi’ni alacak.

Resmi Back 4 Blood – Çıkış Fragmanını indirmek için tıklayın.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin