Arena of Valor: Yeni Çağ için Türkiye’deki tüm oyuncuların katılabileceği ödüllü bir 5v5 topluluk turnuvası başlıyor. 20-21 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan bu turnuvanın finali 21 Kasım’da Nimo TV’de yayınlanacak.

Black Friday İndirimleri Başlıyor

Black Friday döneminde çeşitli kampanyalar oyuncularla buluşuyor. 26-28 Kasım tarihleri arasında oyuna giriş yapan herkes bir adet indirim kuponunun sahibi oluyor. Yüzde 50 ile yüzde 90 arasında değişen indirim oranlarına sahip olan bu kuponlar, kazanıldığı tarihten itibaren 7 gün boyunca belirli kostüm alışverişlerinde geçerli oluyor. Ayrıca 22 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında DC kahramanlarında geçerli bir kupon satışa çıkıyor. İndirimli fiyatıyla alınacak bu kupon ile aralarında Batman, Clown, Flash, Wonder Woman, Superman’in bulunduğu beş kahramandan bir tanesini seçilebiliyor.

Ünlü Influencer’lar Favori Karakterlerini Açıkladı

Arena of Valor: Yeni Çağ için YouTube ve Twitch dünyasından ünlü içerik üreticilerin görüşlerine yer verilen Soru Fırtınası video serisi başladı. Yayınlanan ilk iki bölümde Enes Batur, Tuğkan “Elraenn” Gönültaş, Deli mi ne?, Orkun Işıtmak, Dora “Stratera” Özsoy, Cemre Solmaz, Laz Ali ve Hasan “Sesegel” Muştan, Arena of Valor: Yeni Çağ’daki favori karakterleri ve çok daha fazlası hakkında konuşuyor.

Soru Fırtınası | Ünlü İçerik Üreticilerine Sorduk!

One Punch Man Ödül Dağılımı

1. Takım: Birinci takımın tüm üyelerine, One Punch Man’in kahramanı Saitama’nın büyük aksiyon figürü ile Krizi kostümü.
2. Takım: One Punch Man Saitama’nın küçük aksiyon figürü ile Errol kostümü
3. Takım: 100 TL değerinde Google Play hediye kartı
4. Takım: One Punch Man Errol kostümü

Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Önceki içerikGeForce NOW Kütüphanesine Bu Hafta 8 Yeni Oyun Ekleniyor
Sonraki içerikThe Game Awards “Yılın En’leri” Adaylarını Duyurdu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin