2020 yılının sonlarına doğru gelirken, Sony cephesinden PlayStation Plus abonelerine özel olarak yayınlanacak ücretsiz oyunlar ile ilgili bir duyuru geldi. Sony, önümüzdeki senenin Ocak ayında yayınlanacak ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını duyurdu. Önümüzdeki ay 1 adet PlayStation 5 ve 2 adette PlayStation 4 oyunu ücretsiz olacak.

Oyuncular, henüz yeni çıkan PlayStation 5 konsoluna ücretsiz oyun verilmesine bir hayli sevinecek gibi duruyor. PlayStation Plus aboneliğine sahip PlayStation 5 oyuncuları önümüzdeki aydan itibaren Maneater adlı oyuna ücretsiz sahip olabilecekler. Oyun ayrıca PS5 versiyonunda 4K 60FPS desteğine sahip. Son derece tehlikeli bir köpek balığını kontrol ettiğimiz oyunun oynanış videosuna aşağıdan erişebilirsiniz.

Maneater: 15 Minutes of Story Gameplay

 

5 Ocak 2021 itibariyle PlayStation 4 oyuncuları içinde iki oyun ücretsiz olacak. Önümüzdeki ayın ilk haftasında PlayStation 4 oyuncuları, GreedFall oyununa ve Shadow of the Tomb Raider oyununa ücretsiz sahip olabilecekler. Bu oyunlarında videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. Özellikle Shadow of the Tomb Raider’i eğer oynamadıysanız oynamanızı tavsiye ederiz. Kendisi serinin 3.oyunu olup bir hayli beğenilmiş bir oyundu.

Shadow of the Tomb Raider Videosu:

Shadow of the Tomb Raider Review

GreedFall 13 dakikalık oynanış videosu:

GreedFall: 13 Minutes of Gameplay

Daha detaylı bilgi için PlayStation Blog sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

PS Plus aboneliğiniz varsa hali hazırda Aralık ayı için yayınlanan ücretsiz oyunlara sahip olabilirsiniz. PS Plus için PS4 üzerinde Just Cause 4 ve Rocket Arena oyunlarına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. PS5 üzerinde ise Worms Rumble oyununu alabilirsiniz.

Tüm oyun severler için yeni yılda daha fazla ücretsiz oyun dileriz. 2021’de görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin