2021 yılında çıkacak PC oyunlar neler ? 2020’nin artık son aylarındayız. Her sene olduğu gibi 2021 yılında da yeni oyunlar piyasalara sürülecek. Peki 2021 yılında bizleri hangi oyunlar bekliyor ? Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız haberin devamını okumayı unutmayın.

2021 Yılında Çıkacak PC Oyunları

HITMAN 3

Agent 47, tüm kariyerinin en önemli sözleşmeleri için HITMAN 3’e acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor. World of Assassination üçlemesinin dramatik finalinde karanlık ve umut dolu samimi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. HITMAN 3 20 Ocak 2021 yılında bizlerle birlikte olacak.

Efsanevi Halo serisi, şimdiye kadarki en kapsamlı Master Chief hikayesiyle geri dönüyor. Destansı bir maceraya sizde adım atmak istiyorsanız Halo yüzüğünü keşfetmek için Halo Infinite’ye yeniden başlayın ve maceranın tadına varın. Halo Infinite‘nin şuanda tam olarak ne zaman çıkacağı belli değil fakat 2021 yılında bizlerle birlikte olacak.

The Medium

The Medium’da karanlık bir gizemi çözmeniz gerek. Gerçek dünyayı ve aynı zamanda ruh dünyasını da keşfedebilirsiniz. Bu her iki dünyayı da kapsayan olayı çözmek için yeteneklerinizi kullanın. The Medium, 28.01.2021 yılında Steam’da satışa sunulacak.

Aragami 2

Aragami, gölgeleri kontrol etmek için Gölge Özü’ne sahiptir. Bu Gölge Özüyle Aragami, köyün geçimini sağlamak ve işgalci orduların köle olarak kullandığı köylüleri kurtarmak için işgalciler ile savaşır. Aragami’nin henüz tam olarak tarihi verilmedi ancak 2021 yılında kesin bizlerle birlikte olacak.

Balsa Model Flight Simulator

Balsa, model uçak tasarlayabileceğiniz ve tasarladığınız uçağı uçarabileceğiniz bir uçak tasarlama oyunudur. Sizin de uçaklara merakınız varsa bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Balsa’nın henüz tam çıkış tarihi belli değil fakat 2021 yılında bizlerle birlikte olacak

Blood Bowl 3

Bu oyunu oynarken kaskınızı omuz ve göğüs korumalarınızı unutmayın. Amerikan futbolu olarak ta adlandırabileceğimiz Blood Bowl 3 biraz fantezi futbol oyunu olarak adlandırılmakta. Elflerin maç yaptığı bu oyunda ölümüne tekmeler, yumruklar havada uçuşuyor. Blood Bowl 3 2021 yılında bizlerle birlikte olacak. Henüz tam tarihi belli değil.

Bus Simulator 21

Otobüs oyunu dediğimiz zaman ilk akla gelecek olan Bus Simulator’dür. Bus Simulator 21 ve serinin tarihindeki en kapsamlı ve gelişmiş filoyu dört gözle bekleyin. Ayrıca çok oyunculu modda arkadaşlarınızla birlikte yolculuk yapabilirsiniz. Bus Simulator’ün tam çıkış tarihi verilmese de 2021 yılında bizlerle birlikte olacak.

CrossfireX 

Dünya’nın en güçlü iki askeri küresel bir savaşın ortasında bulunuyor. Birinci şahıs olark oynanan CrossfireX, beta sürümünü oynayanlara da hediyeler dağıtıyor. CrossfireX’in PC versiyonu 2021 tarihinde gelecek fakat hangi gün olduğu belli değil.

Far Cry 6

Far Cry 6, geçmişte takılıp kaldığı bir tropikal ormanda geçmekte. Anton Castillo, oğlu Diego ile birlikte yaşadığı ülkeyi tekrardan parlak günlerine döndürmek için çabalıyor. 31 Ara 2021 yılında çıkacak diye söylentiler var fakat bir aksilik olmazsa oyun daha erken bir zamanda çıkabilir.

Tormented Souls

Winterlake’de ikiz kızların ortadan kaybolması ile birlikte araştırma yapan Caroline Walker’ın başına korkunç şeyler geliyor. Gecenin bir saatinde küvette çıplak uyanan ve tıbbi malzemelere bağlanmış Caroline, hastaneye dönüştürülmüş bir yerde olayı çözmek için çabalıyor. Tam çıkış tarihi belirlenmese de 2021 yılında bizlerle birlikte olacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin