CS:GO’ya yeni skinler, çıkartmalar ve hatta yeni bir bıçak çeşidi eklemenin yanı sıra Shawn “FMPONE” Snelling ve Sal “Volcano” Garozzo tarafından yenilenmiş Cache haritasının şu an için sadece bazı modlarda aktif olmak üzere güncellendiği kapsamlı bir güncelleme geldi. 290.5MB boyutundaki 18 Ekim 2019 CS:GO güncellemesi, Counter-Strike’ın 20. yıl dönümü kutlaması kapsamında gelmiş bir güncelleme ve bize 20. yıl kutlamasının hayal kırıklığı yaratan ilk 20. yıl dönümü güncellemesiyle kısıtlı olmadığını, bu kapsamda belki de yeni bir operasyon gibi başka güncellemeler de görebileceğimizi işaret ediyor.

[ Haritalar ]

  • Cache, Steam atölyesinden son sürüme güncellendi ve şu anda basit eğlence, ölüm yarışı ve scrimmage’de aktif.

[ Çeşitli ]

  • Steam atölyesindeki çok büyük boyutlu harita dosyalarının yüklenmesine izin veren -lowmemworkshop başlatma seçeneği eklendi.
  • Demo oynatırken ve dolaşım modundayken görünüm (FOV) ayarlarını değiştirmeye izin veren fov_tv_debug komutu eklendi.
  • Alan portallarındaki performans optimizasyonu etkinleştirildi.

[ 20. Yıl Özel ]

  • Counter-Strike’ın 20. yılının kutlanması kapsamında yeni bir temalı CS20 silah kasası ve çıkartma kapsülü eklendi.

CS20 Çıkartma Kapsülü

CS20 Silah Kasası

Çıkartma kapsülü 5.80TL karşılığında oyun içerisinden doğrudan satın alınabilirken CS20 silah kasası topluluk sunucusu, rekabetçi veya basit eğlence gibi hangi seçimde oynadığınız fark etmeksizin maçların sonunda şansınıza bağlı olarak elde edilebiliyor. Oyuncular tarafından 60TL gibi bir fiyatla Steam pazarında satışına başlanılan kasa, satan kişi sayısı arttıkça doğal olarak hızla değer kaybediyor. Kasayı açmak için gerekli olan anahtarsa diğer her CS:GO anahtarı gibi 14.60TL karşılığında satın alınabiliyor.

CS20 koleksiyonunda yer alan oyun içi eşyaları Steam pazarında görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin