Venue of the Red Bull Solo Q in Paris, France on June 25, 2020 // Timo Verdeil / Red Bull Content Pool // SI202006260262 // Usage for editorial use only //

League of Legends’te binlerce düellocunun mücadele ettiği ‘1v1’ League of Legends turnuvası Red Bull Solo Q finalistleri belli oldu.

Red Bull Solo Q Finalistleri

Nefes kesen son elemelerin ardından Ozan”14Forest”Asal ve Taha Mertcan “Drogo Wannabe” AKBABA son finalistler olarak büyük finale katılmaya hak kazandı. Amatör oyuncuların kıyasıya mücadele ettiği Red Bull Solo Q’da büyük final 24 Ekim’de saat 17.30’da Red Bull Türkiye twitch kanalından canlı yayınlanacak.

Birincilik Mücadelesi;


Vadi, ‘1v1’de şampiyonunu arıyor. Türkiye’nin en iyi düellocularının yarıştığı ‘1v1’ League of Legends turnuvası Red Bull Solo Q’da son hafta elemeleri büyük heyecana sahne oldu. Kıyasıya geçen son elemelerin ardından rakiplerini geçmeyi başaran Ozan”Jackie Walnuts”Asal ve Taha Mertcan “Drogo Wannabe” AKBABA, finaldeki en iyi 8 oyuncu ile birincilik mücadelesi verecek.

FİNAL HEYECANI 24 EKİM’DE

Tek başına Vadi’de ‘1v1’ mücadeleye sahne olan turnuvada eleme heyecanı son buldu. Eleme etaplarında başarılı olan en iyi 8 oyuncu, 24 Ekim 2020 tarihinde düzenlenecek Red Bull Solo Q Türkiye Finali’nde birbirine meydan okuyacak. Eleme etaplarında başarılı olup büyük finale katılmaya hak kazanan düellocular ise şöyle;

· Ulvi ‘’KheanJaii’’ Hakan Terzi

· Emir ‘’ChillViolin’’ İçöz

· Ozan”Jackie Walnuts”Asal

· Taha Mertcan “Drogo Wannabe” AKBABA

· Berkay “Kazing” Özyurt

· Muhammet Emir “ŞAMPİYONLUK 1” Özdemir

· Ekrem “Retyx” Şeref

· Berke “Hadounken” Aytar

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin