VCT Türkiye Aşama 3 Challengers 2 heyecanı bu akşam Digital Athletics vs ThunderBolts Gaming ve Beşiktaş Esports vs Fire Flux Esports karşılaşmaları ile devam edecek. Saat 18.00’da Büyük Final’e çıkmak için Digital Athletics ve ThunderBolts Gaming karşı karşıya gelirken, kaybedenler grubundan Beşiktaş Esports ve Fire Flux Esports saat 20.00’da Lower Finel’e çıkmak için kozlarını paylaşacak.

Takımların Oynadığı Karşılaşmalar

Digital Athletics: İlk olarak Fire Flux Esports’u eleyen Digital Athletics, çıktığı bir üst turda Beşiktaş Esports ekibini de yenerek adını finale yazdırdı.

ThunderBolts Gaming: VCT’nin gözde takımlarından Futbolist’i eleyen ThunderBolts Gaming, çıktığı üst turda 0-1’lik seriyi 2-1 yaparak adını finale yazdırdı.

Beşiktaş Esports: İlk turda BBL Esports’u 2-0 mağlup etmeyi başaran Beşiktaş ekibi, yarı final karşılaşmasında DA ekibine kaybederek kaybedenler grubunda Futbolist ile eşleşmişti. Futbolist ekibini de 2-1 yenen Kara Kartal, bir üst tura çıkmaya hak kazandı.

Fire Flux Esports: İlk turda Digital Athletics ekibine 2-1 kaybeden Fire Flux ekibi, kaybedenler grubunda BBL Esports ile eşleşmişti. BBL Esports’u da 2-1 yenen Fire Flux, çıktığı üst turda Rare Esports’u da yenerek Beşiktaş Esports ile eşleşti.

Karşılaşmalar

Upper Final

  • 18.00: Digital Athletics VS ThunderBolts Gaming

Lower Round 3

  • 20.00: Beşiktaş Esports VS Fire Flux Esports

Bu zevkli karşılaşmaları izlemek için buraya tıklayın.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin