Valve geçtiğimiz günlerde, oyuncuların oyun deneyimlerini geliştirmek ve Yeni Teknolojilerinin gelişimine yardımcı olması için, aktif olarak çalışacak en az bir psikologlar tutmaya çalıştığını belirten bir iş ilanı verdi.

Valve iş ilanında:

“Valve is an entertainment and technology company driven to design and deliver world-class entertainment experiences to customers. We hire people with broad skill sets who also exhibit deep expertise. Psychologists at Valve contribute to a wide variety of initiatives across the company and are trusted to prioritize their work in collaboration with their peers.”

“Valve, müşterilere dünya standartlarında eğlence deneyimleri tasarlamak ve sunmak için kurulmuş bir eğlence ve teknoloji şirketidir. Ayrıca Derin uzmanlık sergileyen geniş becerilere sahip insanları işe alıyoruz.

Valve’deki psikologlar, şirket genelinde çok çeşitli girişimlere katkıda bulunuyor ve biz meslektaşlarıyla işbirliği içinde çalışmalarına öncelik verecekleri konusunda onlara güveniyoruz.”

İşe Alım İçin Gerekli Etkenler
İleri düzeyde istatistik bilgisine, bir pazarın tüketici davranışları üzerine araştırma geçmişine ve bilişsel davranış araştırmasında kapsamlı bir geçmişe sahip olan, Psikoloji (veya ilgili bir alan) alanında yüksek lisans derecesi yapmış kişiler aranıyor. Siz veya tanıdığınız biri bu gerekliliklere uyuyorsa, psikologlar için ilana buradan göz atabilirsiniz.
   

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin