REKLAMmonsters reloaded advertisement

Riot Games’in oyunu olan Valorant’a yeni ajan gelmesi an meselesi. Daha öncelerinden Killjoy’u oyuna dahil eden Valorant ekibi şimdide Stealth adındaki ajanı hakkında bilgiler sızdırıldı. Bu ajanın bizlere Valorant’ın yeni kısmında sunulması beklenmekte. 1.09 yamasından sonra Kuzey Amerika’da ortaya çıkan Stealth ajanının kodları keşfedildi. Ajanın ultisi söylenilenlere göre takımdaki oyuncularını görünmez yapabilecek. Ajan hakkında şuanda ne görüntüsü var nede hangi yeteneklere sahip olunabileceği hakkında bir bilgi var.

Aklımızdaki bir diğer soru ise madem bu ajanın ultisi takımdakileri görünmez yapabiliyor diğer yetenekleride buna benzer bir şey mi olacak diye düşünmedik değil.

Yukarıda ki twitte de söylendiği gibi ajanımızın ultisi olan Görünmez Alan adlı yeteneği sayesinde rakiplerine adete bir korku salacak. ”Düşmanın yakında” gibi bir seslendirmeyle rakiplerine işaret verebilecek. Söylediğimiz gibi ajan hakkında şuanda ne görüntüsü var nede yetenekleri hakkında bir bilgi var. Ama şunu söyleyebiliriz ki dehşet bir şey bizleri bekliyor.

Önceki içerikValorant Operatör Nerf Yedi!
Sonraki içerikPapara SuperMassive Worlds 2020’de Ön Eleme Finalinde!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin