Riot Games Valorant’a yeni harita geleceğinin haberini verdi. Valorant Türkiye sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım ile oyunculara haritaların durumu hakkında bilgi verdi. Joe Ziegler şu an ki haritaların kesinlikle yeterli olmadığını ve tüm odaklarını yeni harita çıkarmaya topladıklarını açıkladı.

Beta sürümünden bu yana oyuncuların severek oynadığı Valorant gün geçtikçe güncelleme almaya devam ediyor. Fakat oyuncular, sürekli oynadıkları ve neredeyse tamamını ezberledikleri haritalardan gün geçtikçe sıkılmaya başladıklarını ve önümüzdeki güncellemeler ile yeni haritalar istediklerini dile getirmeye başlamışlardı. Riot Games ekibi oyuncuların bu isteklerini göz ardı etmeyerek yeni haritaların yolda olduğu sinyalini verdi.

Ascent,Bind,Haven ve Split haritalarının yanına 3.Kısım Güncellemesi ile gelen İcebox Haritası da Valorant’ın harita havuzuna eklendi. Haven hariç 3 haritada da 2 adet bomba kurma bölgesi mevcutken, 3 adet bomba kurma bölgesi ile oyuncuların dikkatini çeken Haven haritası yine oyuncular tarafından oldukça sevildi.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin