Riot Games tarafından geçtiğimiz hafta Salı günü kapalı beta sürümü ile oyuncuların beğenisine sunulan VALORANT, kısa süre içerisinde bütün oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Twitch’te izlenme rekorları kıran oyuna eklenecek olan yeni harita sızdırıldı.

VALORANT’ı inceleyen bir kişi, oyunda bulduğu bir dosya sayesinde oyuna Venedik temalı yeni bir haritanın geleceğini iddia etti. Hatta iddiaya göre haritanın ismi Ascent olacak. Bu iddia aslında birçok kesim tarafından mantıklı olarak gösteriliyor. Çünkü, zaten oyunun duyuru paylaşımlarında ve oyun içinde Venedik temalı bir görseller bizi karşılıyor. Ayrıca, oyunun kahramanlarını tasarlayan tasarımcılardan birisi de Venedik hakkında yeni tasarımlar yaptığı da biliniyordu.

İlginizi Çekebilir: 100 Thieves Düzenleyeceği Valorant Turnuvasını Duyurdu

Oyuna gelecek olan yeni haritanın “Split” haritasına benzer olması bekleniyor.

Reddit’te UlfricTheThird ismiyle paylaşılan bu bilginin, yakın zamanda oyuna eklenip eklenmeyeceği konusunda tartışmalar var. Bazı oyuncular bu haritanın gelecek haftalarda oyuna ekleneceğini düşünürken, bazıları da oyunun tam sürüme geçmesi ile birlikte bu yeni haritanın oyuna ekleneceğini düşünüyor. Bildiğimiz tek şey ise, VALORANT’ın oyun dünyasında bomba etkisi yaptığı.

Valorant’a gelecek yeni haritanın beklenen şekli. Tekrar hatırlatalım, bu sadece bir iddia.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin