Riot Games 27 Temmuz günü sayfalarında Killjoy hakkında bilgi sızdırmıştı. Bu erken sızıntılar ise Valorant oyuncularını heveslendirmiş durumda. Killjoy ajanı hakkında ise Valorant News Twitter üzerinden videoyla bizlere sundu.

Killjoy`u kısaca anlatacak olursak, bu ajanın taretleri sevdiğini görüyoruz. Karakterin kendisi hariç birde yetenekleride ortaya çıkmış durumda. Killjoy`un tahmini yetenekleri ise bu şekilde.

Valorant Killjoy Yetenekleri

Alarmbot (C)

Yere bir bot bırakır ve menzile giren düşmanınız yere bıraktığınız bot tarafından hasar alır. Sadece hasar vermekle kalmaz bu bottan etkilenen rakiplerinize geçici olarak savunmasız bırakır.

Taret (Q)

180 derecelik bir koninin içinde bulunan taret, düşman gördüğü zaman ateş eder. Eğer bıraktığınız yerden tekrar almak isterseniz Q tuşuna basılı tutmanı yeterli olacaktır.

Nanoswarm (E)

El bombası şeklinde olan Nanoswarm, nanabotlar sayesinde rakiplerine zarar verir.

Kilitleme (X)

Bu yeteneği kullanırken zamanlamanızı iyi ayarlamalısınız. Kullandığınız andan itibaren ise Kilitlemeye yakalanan düşmanlarınız 8 saniye boyunca birbirinden uzaklaştırır. Şöyle de bir şey olması bekleniyor. Rakipleriniz sizin Kilitlemenizi vurarak yok edebiliyor.

Riot Games şuanlık Killjoy hakkında resmi bir bilgi sunmadı. Yanlışlıkla yayımlanan bu ajanın çıkış tarihini ise yakın bir zamanda bizlere sunulmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: VALORANT Phoenix Ajanının Tüm Replikleri

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin