REKLAMmonsters reloaded advertisement

VALORANT oyuncularının en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olan harita seçme özelliği oyuna ilerleyen zamanlarda eklenebilir. Sizlerinde bildiği üzere VALORANT geliştiricileri, oyundaki harita havuzu çoğalırsa harita seçme özelliği oyuna gelebileceğini söylemişlerdi. VALORANT’ın yeni gelecek olan haritası Breeze, oyuna eklendiği zaman toplamda 6 harita oyunda yerini alacak.

VALORANT’ın Haritaları

HAVEN

ASCENT

SPLİT

BIND

ICEBOX

BREEZE

VALORANT’a Ne Zaman Harita Seçme Özelliği Gelecek ?

VALORANT geliştiricileri bu konu hakkında oyundaki harita havuzu çoğalırsa harita seçme özelliğini oyuna ekleyeceklerini dile getirmişlerdi. Breeze’nin de oyuna eklenmesi halinde oyunda 6 adet harita bulunacak. VALORANT geliştiricileri şuanlık bu konu hakkında herhangi bir bilgi vermese de kısa bir zaman sonra bizleri bilgilendireceklerdir.

Kendi düşüncemi dile getirecek olursam bence oyuna harita seçme özelliği yeni haritanin gelişi ile birlikte eklenmeli. Sebebi ise çoğu oyuncunun sevmediği haritalar oyunda mevcut ve bu haritalar oyunlarına denk geldiği zaman bozuyorlar. Belki o haritayı seven bir oyuncu var ve sevmeyen oyuncu tarafından oyun bozuluyor. Bu sebepten dolayı bence oyuna harita seçim özelliği gelmeli.

Önceki içerikEMEA Challengers Playoff Karşılaşmaları Yarın İtibariyle Başlıyor
Sonraki içerikNinjas in Pyjamas, dev1ce’yi CS:GO Kadrosuna Kattı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin