Riot Games‘in League of Legends‘da kendine özgü bir müzik mirası vardı ancak Valorant temalı bir müzik deneyimi olan wwFest: Valorant‘ın duyurusu, Riot’un Valorant için büyük planları olduğunu kanıtlıyor.

Riot Games’in müzikal yeteneği, hayranların her zaman övdüğü bir olaydır. League of Legends film müziklerinden K / DA gibi gerçek hayattaki süper yıldızlara dönüşen sanal K-Pop sanatçılarına kadar, Riot Games çeşitli yeniliklere imza atmıştı.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

Riot Games bu sefer oyunculara eşsiz bir müzik festivali sunmak için Amazon Crown ile ortaklık kurdu ve  wwFEST: Valorant‘ı duyurdu.

Kulağa hoş geliyor, değil mi? Pekala, festival yakında geliyor ve bilmeniz gereken her şey burada.

Riot’un K / DA ve True Damage‘ı LoL Dünya Şampiyonalarında hayata geçirdiğini gördük, ancak Riot’un sözleriyle “fiziksel ve sanal dünyaların birleşmesi” için adanmış bir müzik festivali daha önce hiç görmediğimiz bir şey.

Festival,  izleyicilerin her biri farklı bir VALORANT karakterini temsil eden, oyunun iç dünyasının bir yansımasını keşfetmelerine olanak tanıyacak ve performans öncesi ve sonrası karakterin izlerini yansıtacak.

İzleyeceğimiz karakterler Reyna, Raze, Phoenix, Killjoy ve Jett‘i içerecek ve festivalin arka planı Valorant’ın oyun içi dünyasını içeren büyük bir alan olacak.

Hangi Sanatçılar Sahne Alacak?

Festivalde çok sayıda uluslararası sanatçı olacak ve farklı türden performanslar sergilenecek. ARMNHMR, Moore Kismet, Ookay ve Whipped Cream dahil uluslararası müzisyenlerin, sanatçıların ve dansçıların yer alacağı festival şimdiden gümbür gümbür geliyor diyebiliriz. Üstelik henüz tüm sanatçıları da açıklamadılar!

Ne Zaman ve Nerede Yapılacak?

Festival, 15 Ocak 2021‘de Amazon‘un Twitch kanalı Crown‘da canlı yayınlanacak. Daha fazla ayrıntı açıklandıkça sitemizde paylaşmaya devam edicez. Takipte kalın…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Valorant Kariyerine Girince Oyun Neden Çöküyor

Önceki içerikFortnite’ın Frosty Frenzy Turnuvasının Ödül Havuzu Ne Kadar
Sonraki içerikRiot Games 2021 Valorant İçeriğini Duyurdu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin