REKLAMmonsters reloaded advertisement

Bazı Valorant oyuncuları haritalarda nerelere zıplanacağını bilmiyor. Reddit’te yayımlanan bir videoda her harita için zıplama taktikleri uygulanmış ve oyuncular bu sayede nereye zıplayıp nereye zıplamayacağını biliyor.

  1. Icebox: Icebox haritasının A Side kısmında kule dediğimiz yerden rampa tarafında bulunan kutunun üstüne ipin hemen yanından zıplama tuşuna ve F tuşuna basarak atlayabilrsiniz. Bu olayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  2. Split: Split haritasında Vent tarafındaki demir kutunun üstüne çıkmak için ise rampa tarafından hızlı bir şekilde koşuyorsunuz ve ardından zıplama ve eğilme tuşuna aynı anda basarak kutunun üstüne zıplıyorsunuz.
  3. Ascent: Ascent haritasında pazar dediğimiz kısıma zıplamak için garaj kısmından pazar tarafına doğru koşuyorsunuz ve ardından zıplama ve çömelme tuşlarına basıyorsunuz.
  4. Haven: Haven haritasında da A Side’da bulunan yeşil kutuların üstüne çıkmak için kutunun yanına yaklaşıyorsunuz ve ardından zıplama ve çömelme tuşlarına basarak kutunun üstüne çıkıyorsunuz.
Önceki içerikFIFA 2021 TOTW 20 Oyuncuları Açıklandı
Sonraki içerikCall of Duty: Warzone, Yeni Yamada Bazı Hatalar Düzeltiliyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin