Bazı Valorant oyuncuları haritalarda nerelere zıplanacağını bilmiyor. Reddit’te yayımlanan bir videoda her harita için zıplama taktikleri uygulanmış ve oyuncular bu sayede nereye zıplayıp nereye zıplamayacağını biliyor.

  1. Icebox: Icebox haritasının A Side kısmında kule dediğimiz yerden rampa tarafında bulunan kutunun üstüne ipin hemen yanından zıplama tuşuna ve F tuşuna basarak atlayabilrsiniz. Bu olayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  2. Split: Split haritasında Vent tarafındaki demir kutunun üstüne çıkmak için ise rampa tarafından hızlı bir şekilde koşuyorsunuz ve ardından zıplama ve eğilme tuşuna aynı anda basarak kutunun üstüne zıplıyorsunuz.
  3. Ascent: Ascent haritasında pazar dediğimiz kısıma zıplamak için garaj kısmından pazar tarafına doğru koşuyorsunuz ve ardından zıplama ve çömelme tuşlarına basıyorsunuz.
  4. Haven: Haven haritasında da A Side’da bulunan yeşil kutuların üstüne çıkmak için kutunun yanına yaklaşıyorsunuz ve ardından zıplama ve çömelme tuşlarına basarak kutunun üstüne çıkıyorsunuz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin