Riot Games, Elderflame benzeri görünümlerin yolda olduğunu doğruladı fakat detayları hakkında bir ipucu vermiyorlar.

2020 yılının Temmuz ayında Riot Games, Valorant’ın Elderflame görünümleri şeklindeki ilk Ultra Sürüm görünüm serisini piyasaya sürmüştü. O zamandan beri oyuncuların favorisi haline geldi. Elderflame’in piyasaya sürülmesinden bu yana 18 ay geçti ardından o mutlu haber verildi. Valorant oyuncusu Clasher37k 10 Aralık’taki premium içerik ekibi Reddit AMA sırasında geliştiricilere herhangi bir Ultra Sürüm görünümünün yolda olup olmadığını sordu.

Oyuncuların aklına ise şu soru geldi ”Bir daha ultra kaliteli bir skin serisi gelecek mi? Elderflame 2.0 ya da daha önce açıklanmamış bir seri gibi ultra kaliteli bir skin serisi gelicek mi ?”

Valorant Yardımcı Sanat Yönetmeni Sean Marino, Ultra-Edition görünümlerinin yolda olduğunu teyit ederek basit bir “Evet” yanıtı verdi. Riot geliştiricisi daha sonra bunu takip etti ve bunun sadece Elderflame 2.0 olmayacağını doğruladı.

Valorant geliştiricileri, daha önce yaptıkları gibi tekrar cilt koleksiyonlarına yenilik yapmaya devam edecekler, bu yüzden bir sonraki Ultra Sürüm seti kesinlikle beklentileri karşılayacaktır.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin