Valorant Raze karakterinin Boom Bot adlı robotu bir yere girmeden önce düşmanları bulmanıza veya yerlerinden etmenize yardımcı olan mükemmel bir araç. Ancak şu sıralar Boom Bot’un Ascent haritasında bir bugu keşfedildi. Boom Bot Ascent‘teki bir duvardan geçebiliyor ve düşmanlarınızın yerini öğrenebiliyorsunuz.

Dün bir oyuncu B bölgesine doğru ilerlerken bug ile karşılaştığı kısa bir klip yükledi. Savunan bir oyuncu, Boom Bot‘unu duvarın arkasından gönderdi ve duvardan geçerek oyuncuları buldu.

Anyone else experience this Raze Boom Bot Ascent B Main exploit? from VALORANT

Bu bug duvarın her iki tarafında da kullanılabiliyor. Oyuncuların sadece B main‘in köşesinde durmaları ve duvardan geçecek olan Boom Bot‘larını etkinleştirmeleri gerekiyor. Bu, düşman hareketlerini takip etmeye ve saldırmadan önce sağlıklarını önemli ölçüde düşürmeye yardımcı olabilir.

Pek çok oyuncu, izleme sorunları ve doğru çalışmama dahil olmak üzere Raze’in Boom Botuyla ilgili sorunlar bildirdi. Ancak bu bug Boom Bot‘la mı yoksa duvarla mı ilgili henüz belli değil.

Riot Games hata ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı, ancak ilerde yapılacak bir güncelleme ile muhtemelen kaldırılır.

Önceki içerikTeam Liquid FalleN’ı Kadrosuna Kattı
Sonraki içerik2020 Yılının En İyi 20 CS:GO Oyuncusu
Avatar
Kendisi 30 yaşında ve İngilizce öğretmeni olan yazarımız 10 yaşından itibaren bilgisayar oyunları ve teknolojiye ilgi duyuyor. E-spor, teknoloji ve oyunlar hakkında yazılar yazıyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin