REKLAMmonsters reloaded advertisement

VALORANT ekibi Twitch’te 3. kısım hakkındaki neredeyse tüm detayları açıkladı. İlk olarak oyuna tekrardan Ölümsüzlük 3 simgesi geliyor. Daha sonrasında ise oyuncular tarafından en çok merak edilen konu Kelebek Bıçak’ın oyuna ne zaman geleceğiydi. VALORANT’ın geliştiricileri Kelebek Bıçak oyuna gelecek dedi fakat zamanını henüz belirtmedi.

Hesap Seviyeleri

League of Legends’ta olduğu gibi VALORANT’ta da hesap seviyeleri artacak. VALORANT oyuncuları, oynadıkları zamana göre hesapları seviye atlayacak.

Turnuva Sistemi

Bir diğer konu ise oyuna Turnuva Sisteminin geleceği. VALORANT geliştiricileri, yeni turnuva sisteminde oyuncular 5-7 oyunculardan oluşan bir takım ile oyuna gelecek yeni turnuva sistemine katılabilirler dedi.

Bu turnuvaları kazanan takımlar ise sezon sonu turnuvasına davet edilecek. Yani anlayacağınız üzere VALORANT git gide güzelleşiyor.

VALORANT geliştiricileri bu turnuva sisteminin hala geliştirilme aşamasında olduğunu söylüyor. Yani henüz belirli bir tarihi yok. Ama Bölüm 3’te gelebileceği konuşuldu.

Rekabetçi Sıralama Değişiklikleri

3. Kısım ile birlikte Rekabetçi sıralama sistemi de değişiyor. VALORANT’ın geliştiricilerin açıklamasına göre sıralamalar, %50 daha fazla iyileştirilecek.

Önceki içerikTürkiye Espor Futbol Ligi 29. Hafta Maçları Tamamlandı!
Sonraki içerikVALORANT, 3.0 Yama Notları Duyuruldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin