Riot Games, VALORANT’a dereceli sistemin geleceği VALORANT 1.02 yama notlarını paylaştı. VALORANT 1.02 yaması ile birlikte oyunda birçok değişiklik olacak.

Yeni yama ile birlikte, oyuncuların arzu ettiği dereceli sistem oyuna eklenecek. Bu dereceli sistemin en yüksek seviyesinin ismi Işıldayan olacak. Ayrıca oyuncular, yeni yama ile birlikte artık teslim olabilecekler.

VALORANT 1.02 yaması ile birlikte oyunun arayüzü de değişikliğe uğrayacak. Geliştirici ekibi, bu değişikliğin başlangıçta herkes tarafından beğenilmeyeceğini ancak uzun vadede bu değişikliğin faydalı olacağını söyledi.

Haritalarda da ufak güncellemeler oyuncuları karşılayacak. Haritalarda daha da adil bir ortam yaratmak isteyen Riot Games, harita kontrollerinde çeşitli güncellemeler yaptı.

Viper, Cypher, Reyna ve Jett çeşitli güncellemeler aldı. Viper’ın Zehir Perdesi ve Asit Havuzu özellikleri artık daha güçlü. Zehir Perdesi artık duvarlardan geçerken, Asit Havuzu da içinde kalan oyuncunun hareket etmesini engelleyecek.

Reyna artık Phoenix ultisini kullanırken alt edebilirse küre alabilecek, ayrıca Jett’de Phoenix Yakar Döneri kullanırken kendi ultisi ile Phoenix’i alt ederse ultisi yenilenecek. Cypher karakterinin özelliğinde yaşanan hatalar giderildi.

Oyunun diğer alanlarında da birçok değişiklik var. Riot Games tarafından yayınlanan VALORANT 1.02 Yama Notları yazısından bu değişiklikleri görebilirsiniz.

Önceki içerikVALORANT 1.02 Yaması ile Birlikte, Viper Güçlenecek
Sonraki içerikApex Legends Mobile Geliyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin