REKLAMmonsters reloaded advertisement

Daha önce duyurduğumuz Türk yapımı oyunlardan Erzurum dün, Potentia ise bugün steam üzerinden satışa sunuldu.

ERZURUM

Yapımcılığını Proximity Games’in üstlendiği, hayatta kalma tarzı bir oyun olan Erzurum dün akşam itibariyle satışa sunuldu. Oyunu 21,25 TL karşılığında steam platformu üzerinden satın alabilirsiniz.

Oyunun Konusu

Oyunda Taylan adlı karakterimiz bulunuyor. Türkiye’nin en soğuk şehri Erzurum‘un ıssız yerlerinde yaya bir şekilde seyahat etmeye çalışan Taylan’ın ise bilmediği bir şey var. Girmek üzere olduğu bölge, bir göktaşının düştüğü yer. Erzurum şehrinin zorlu iklim şartlarının yanı sıra Taylan’ı daha büyük sıkıntılar beklemekte.

Oyun sırasında Erzurum‘un dondurucu soğuklarına, açlığa, susuzluğa ve en önemlisi vahşi hayvanlara karşı hayatta kalma mücadelesi vermek zorundasınız. Ormandan odun veya kömür bulup ateş yakmalı ve ısınmalısınız aksi halde soğuktan ölmeniz kaçınılmaz. Ayrıca çevreyi araştırıp kalacak yer, yiyecek, tıbbi malzemeler ve avlanmak için de silah gibi işe yarar araç gereçler bulmak zorundasınız. Hayatta kalmak için elinizden ne gelirse yapmak zorundasınız.

Oyunda hikaye modunun yanı sıra serbest dolaşma moduda bulunuyor.

POTENTIA

Dört Türk yazılımcının bir araya gelip kurduğu Willy Pumpkin şirketi tarafından geliştirilen Potentia oyunu, bugün itibariyle steam üzerinden 36 TL’ye satışa sunuldu.

Oyunun Konusu

Potentia, kıyamet sonrası zamanda geçen bir aksiyon oyunu. Çok az insanın hayatta kaldığı bir dünyada Victor ve arkadaşlarının maceralarına tanık olacaksınız. Aynı Erzurum oyunu gibi bu oyunda da asıl amaç hayatta kalmak. Oyunun grafikleri oldukça iyi duruyor. Ayrıca oyunda Türkçe seslendirme de bulunuyor. Bakalım Victor ile ne gibi maceralara atılacağız.

Umarız ilerleyen zamanlarda bu tarz Türk yapımı oyunları piyasada daha çok görürüz.

Önceki içerikVALORANT En İyi Harita Ayarları
Sonraki içerikEpic Games’in 18-25 Şubat Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin