Epic Games, yeni yılda da hiç hız düşürecekmiş gibi durmuyor. Yeni yıla, ücretsiz oyun kampanyası dahilinde Steam değeri 280 TL olan Star Wars Battlefront II: Celebration Edition oyununu dağıtarak giriyor.

Celebration Edition sürümüne gelecek olursak, bu sürümde oyunun kendisiyle birlikte oyun içi alınabilen tüm içeriklere erişebiliyorsunuz. Oyun ilk çıktığı dönemde EA politikası olan mikro ödemeler nedeniyle çok tepki toplamıştı. Bu nedenle bu versiyonun dağıtılması oyuncuları oldukça sevindirecek gibi duruyor.

Oyunun hikaye modunun serinin hayranlarına oldukça güzel geleceğinden şüphemiz yok. Fakat bunun dışında, oyun etkili ve oynanabilir bir çoklu oyuncu moduna ve güzel grafiklere de sahip. EA, Türkiye’ye özel fiyatlandırma yapmadığı için dövizden dolayı oyunun fiyatı pahalıydı. Fiyatından dolayı almayan bir sürü oyuncu olabilir. Bundan dolayı bu kampanya özellikle Türkiye için çok güzel olmuş gibi gözüküyor.

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition 14 Ocak 19:00 tarihinde ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanacak. Oyunun Epic Games Store sayfasına gidip kütüphanenize eklemeniz yeterli olacaktır. Oyuna dair fragmanı aşağıda görebilirsiniz.

Star Wars Battlefront II Launch Trailer

Hali hazırda Epic Games üzerinden ücretsiz olarak 14 Ocak tarihine kadar dağıtılacak olan Crying Suns EGS oyununa da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin