Selamlar Gamerbase takipçileri. Ryzen 4000 CUP VALORANT turnuvamızda play-off aşamasına geldik. Toplam 256 takımın katıldığı, 2 farklı elemeden play-off turuna çıkmaya hak kazanan 4 takım ve turnuvaya davetli olarak katılan 4 takım, play-off aşamasında şampiyonluk için mücadele edecek.

Takımlar ve izleyiciler turnuva heyecanını yaşarken, sizler için takım kaptanları ile ufak bir röportaj gerçekleştirdik. Bakalım kaptanlar rakipleri ve Ryzen 4000 CUP hakkında neler söylediler?

Merhaba, turnuvamıza hoş geldiniz. Ryzen 4000 CUP ve çeyrek final rakibiniz hakkında ne düşünüyorsunuz? Rakibiniz ve kendi antrenmanlarınız hakkında neler söyleyebilirsiniz?

fastPay Wildcats
fastPay Wildcats

fastPay Wildcats: abysss, ryden, sahbaz, TheCady, skylen

fastPay Wildcats Kaptanı – abysss: Teşekkürler hoş bulduk. Rakibimiz hakkında pek bir fikrim yok ancak buraya kadar elemeleri geçip gelmiş oldukları için saygı duyuyorum. Başarılar diliyorum. Antrenmanlarımız için ise söyleyebileceğim, akşam antrenman vakti bulabiliyoruz, pek yapamadık bu sıralar. Ancak yine de kendimize güveniyoruz.

Revival
Revival

Revival: Ephialtes, petaa, iXeonN, Léu, Draven

Revival Kaptanı – Ephialtes: Merhabalar, IWC takımının oyuncuları ile betadan beri karşılıklı VALORANT oynamaktayız. Daha önceki turnuvalarda da karşılaşmıştık. Kişisel ve takım olarak nasıl oynadıklarını biliyoruz. Zaten abyss, SAHBAZ ve ryden üçlüsünü Counter-Strike geçmişlerinden ötürü tanıyoruz. Rakibimiz kolay bir rakip değil, ancak biz de takım olarak elimizden geleni yapacağız.

LOL
LOL

LOL: marqnue, Sasuke, MOJJ, sterben, mag0o

LOL Kaptanı – marqnue: Selamlar, Böyle bir turnuva organize ettiği için hem AMD’ye hem de Gamerbase’e çok teşekkür ederiz. Rakibimizi çok tanımıyoruz ancak bir çok eleme maçı oynayıp buraya kadar geldiler ve fark yaratmak isteyeceklerdir. Yabancı takımlarla sürekli antrenman yapıp oyun seviyemizi yukarı çekmeye çalışıyoruz. Türkiye’de oynanan VALORANT stili biraz daha farklı onlara göre. Buna alışmakta bazen zorluk çekiyoruz. Oynadığımız maçlar ve antrenmanlar verimli geçiyor diyebilirim. İyi olan kazansın.

5TAR
5TAR

5TAR: pawzen, shengel, Brasco, pop smoke, Marw0ll

5TAR Kaptanı – pawzen: Tecrübeli bir rakip. Türkiye’de ismini duyurmuş oyuncularla kurulu güçlü bir takıma karşı oynayacağız. Takım olarak iyi hazırlandık ve yetenekli olduğumuzu düşünüyoruz, hak eden kazansın. Rakibimize başarılar diliyorum.

Digital Athletics: Touven, aegroN, GOSAYDAM, erennTT, tecoNe

Digital Athletics Kaptanı – Touven: Öncelikle Türkiye’de böyle bir turnuvanın olması gerçekten güzel. Umarım böyle daha çok turnuva görürüz. Rakibimize gelecek olursak kendilerine karşı daha önce oynama fırsatımız olmadı umarım seyir zevki yüksek bir maç izletiriz. Turnuvadaki tüm takımlara başarılar diliyoruz.

Anatolia e-Sports
Anatolia e-Sports

Anatolia e-Sports: Yato, farewell, XOD1AC, he4rtbeat, Squllll

Anatolia e-Sports Kaptanı – Yato: Organizasyon çok güzel, yetkililer gayet ilgili ve başarılı. Rakibimiz konusunda diyeceğim kısa ve öz olarak iyi oyuncular ancak iş takım oyununa geldiğinde onları yenebileceğimizi düşünüyorum. Antrenmanlarımız genelde temeller üzerine oluyor çünkü takımımızın şu andaki beşlisi yeni. Hazırlıklar konusunda diyebileceğim şey ise elimizden geldiğince çalışıyoruz.

Oxygen Esports
Oxygen Esports

Oxygen Esports: Mavera, Turko, Toronto, m1tez, XiSTOU

Oxygen Esports Kaptanı – Mavera: Hoş bulduk. Eğlenceli bir turnuva olacağını umuyorum. İyi olan kazansın. Rakibi tanımıyorum daha önce görmedim ama kesinlikle küçümsemiyoruz saygı duyuyoruz. Antrenmanlarımızı Avrupa maçlarımız için yapıyoruz zaten, 3 haftadır da yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı ilk kez sınayacağımız turnuva olacak. Umarım izleyenler keyif alır.

Sizler de bu heyecana ortak olmak isterseniz, buradan turnuvanın canlı anlatımının yapılacağı Twitch kanalına gidebilirsiniz. Unutmayın canlı yayın bugün 19.00’da!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin