REKLAMmonsters reloaded advertisement

Aynı haritayı tekrar tekrar oynamak zorunda olmak, birçok VALORANT oyuncunun şikayet ettiği en önemli konu. Riot Games ise şimdi bu sorun hakkında konuştu ve sorunu çözmeye kararlı olduğunu belirtti.

VALORANT’ın oyun yönetmeni Joe Ziegler, Twitter’daki eleştirilere ilk tepkiyi gösterdi. Oyunculara sorunun farkında olduklarını ve aktif olarak bir çözüm üzerinde çalışmalarını ilerlettiklerini söyledi.

Ziegler’in bahsi geçen tweeti;

“Arka arkaya aynı haritayı birçok kez oynayan ve zor bir gece geçiren herkes için: Harita seçicinin sizi tekrar ve tekrar aynı haritaya sokma olasılığını azaltmak için bir çözüm bulma üzerine çalışıyoruz.”

VALORANT oyuncularının aynı haritayı defalarca oynamak zorunda kalmalarına yönelik eleştiriler epeydir devam ediyor. Sorunlardan biri de şu anda yalnızca dört haritanın mevcut olması ve çözümünün yeni haritalar eklenerek çözüleceğinin düşünülmesi. Bazı oyuncular, oyuncuların haritalarda oy kullanmasına olanak tanıyan olası bir çözüm için CS: GO modeline benzetilmesini istiyor ancak topluluktaki herkes böyle bir sistemden yana değil.

Riot şu anda bir çözüm üzerinde çalışıyor olsa da, bunun ne zaman uygulanacağına dair belirli bir zaman dilimi yok. Riot’un sorunu çözmek için hangi yolu izlediğini bekleyip görmemiz gerekecek. Bu da en azından şu an için oyuncuların biraz daha uzun süre dayanması gerektiği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: RTX 3080 Türkiye Fiyatı Sızdırılmış Olabilir !

Önceki içerikTwitch Efsanesi Ninja Geri Dönüyor!
Sonraki içerikRYZEN 4000 CUP Kayıtları Açıldı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin