Riot Games, bilgisayar platformu için geliştirdikleri savaş oyunu Valorant’ın kapalı betasının başlayacağı tarihi resmi olarak duyurdu.

Riot Games’in yeni oyunu Valorant’ın Kapalı betası duyuruldu

League of Legends ile önemli bir oyuncu sayısına ulaşan Riot Games’in yeni oyunu Valorant için kapalı beta süreci duyuruldu. Türkiye, Kanada, Avrupa, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli olacak Kapalı Beta dönemi, 7 Nisan 2020’de açılıyor.

Riot Games, takipçilerine Valorant Kapalı Beta erişimi vermek için dünyanın önde gelen canlı yayın topluluğu olan Twitch ile işbirliği yapıyor. Kapalı Beta’ya katılmaya hak kazanmak için Kanada, Avrupa, Rusya, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki oyuncuların, şu adımları takip etmesi gerekiyor:

– Bir Riot hesabı edinmek için kayıt olmak (Riot hesabı buradan açılabilir)
– Riot hesabını bir Twitch hesabına bağla (Twitch hesabı buradan açılabilir)
– Kapalı Beta etkin hale geldikten sonra erişime hak kazanabilmek için Twitch’te öne çıkarılan belirli VALORANT yayınlarını izlemek.

Valorant, sürecin daha önceden belirlendiği gibi ilerlemesi hâlinde bu yaz bütün oyunculara açılmış olacak. Riot Games, yıllardır League of Legends’a odaklandıktan sonra yakın zamanda yeni oyunlar ve yeni tarzlar denemeye başladı. Kısa süre önce dijital bir kart oyunu olan Runeterra’yı yayınlayan firmanın bir de dövüş oyunu yaptığı biliniyor.

Valorant’ın uygulayıcı yapımcısı Anna Donlon, yaptığı açıklamalarda “Amacımız, Valorant kapalı betasını dünyanın dört bir yanında olabildiğince çok oyuncuya en hızlı şekilde getirmekti ancak COVID-19 salgını bu planları etkileyerek daha geniş bir küresel açılıştan ödün vermeyi gerektirdi” ifadesini kullandı.

Önceki içerik350.000$ Ödül Havuzlu Rocket League Turnuvası
Sonraki içerikDark Passage Nicolaj ”Achuu” Ellesgaard Transfer etti!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin