Son zamanlarda çıkardığı yeni oyunlar ile adından söz ettiren Riot Games, yeni projesini açıkladı! Riot Games’ in Fikri Mülkiyet ve Eğlenceden Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Street bugün yaptığı açıklama ile bir çok oyuncunun Riot Games tarafından beklediği MMORPG oyununun yapımına başladıklarını açıkladı!

Açıklamasında Riot Games çatısı altındaki son işinin lig evrenini geliştirmeye yardımcı olmak olduğunu söyledi. Ardından artık zamanı geldi diye ekledi. Yeni işinin birçoğumuzun Riot Games tarafından beklediği devasa bir proje olduğunu söyledi. Açıklamasının altına gelen sorularda bunun bir MMO oyunu olacağını soran bir oyunsevere cevap veren Greg Street, yeni gelecek olan devasa oyunun bir MMO olacağını onayladı.

Greg Street oyun hakkında daha fazla bilgi vermedi. Oyunun, Riot Games tarafından çıkarılan yeni oyunlarında olduğu gibi Runeterra dünyasında geçeceğini biliyoruz. Greg Street kariyer geçmişine baktığımızda milyonlarca oyuncunun yıllarca severek oynadığı ve oynamaya devam ettiği World of Warcraft oyununun yaratıcı şirketi olan Blizzard’ da 2008-2013 yılları arasında lider sistem tasarımcı olarak çalıştı. Street MMORPG dünyasında yeni olan birisi değil.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin