Riot Games, Icebox’un taktiklerini söyledi. Riot Games, bugün oyunculara VALORANT’taki çeşitli yeteneklerden en iyi şekilde nasıl yararlanacaklarını öğretmek için Icebox’taki birkaç yararlı taktikleri vurguladı. 

Icebox çıkışından itibaren oyuncular tarafından sevilmemekte. Bunun sebebi ise oyuncuların haritaya uyum sağlayamaması. Bundan ötürü Riot, oyuncular için haritada bilinmesi gereken taktiklerden birkaçını bizlerle paylaştı.

Sova oyuncuları, oklarını haritanın dışındaki bir kuleye doğru atarak rakiplerini ortaya çıkarabilir.

Saldırganlar ayrıca B sahasının üstündeki vinci kendi avantajlarına kullanabilirler. Brimstone, Molly’sini vinçteki belirli bir girintiden vurabilir ve bu, Molly’yi doğrudan B alanına atabilir.

Ayrıca, Viper’ın ekibinin A alanına ilerlemesini gizlemek için kullanabileceği bir taktik var. Oyuncular, zeminde işaretli bir noktada dururken Viper duvarını atarak takımdaki arkadaşlarını rahatça side’a sokabilir.

Bu taktikler Icebox’taki taktiklerden birkaçı. Fakat oyun kazanmak için yeterli. Riot Game belki ilerleyen zamanlarda diğer haritalar ile ilgili de taktikler paylaşabilir.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin