cNed performs during Red Bull Campus Clutch in Istanbul, Turkey on April 9, 2021 // SI202104222072 // Usage for editorial use only //

Dünyada ilk kez gerçekleştirilen, üniversiteler arası VALORANT turnuvası RedBull Campus Clutch Türkiye Finali başlıyor.

Red BullCampus Clutch’ta Türkiye şampiyonunun belli olacağı final 22 Mayıs’ta İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’nde oynanacak.

Final Aşaması

Üniversite öğrencilerinin ülkesini ve okullarını temsil etmesini sağlayan dünyanın en büyüküniversiteler arası global VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch’ta final zamanıgeldi. Üniversite elemelerinin ardından 80 üniversiteden toplam 8085 öğrenci finale çıkmakiçin mücadele verdi. 80 takım arasından finale ismini yazdıran Trakya Üniversitesi temsilcisiDeSync ve Dokuz Eylül Üniversitesi temsilcisi Bedel Ödeyenler, 22 Mayıs Cumartesi günüTürkiye Şampiyonu olmak ve Dünya Finali Elemeleri’nde Türkiye’yi temsil etmek içinmücadele edecekler.

Final Formatı

5 oyun üzerinden 3 galibiyet alan takımın şampiyon olacağı ve 22 Mayıs’ta oynanacak final,İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’nin (İGEF) de kapanış etkinliği olacak. Oyunseverler,İGEF’teki final karşılaşmasını Twitch.tv/RedBullTR hesabından canlı olarak seyredebilecek.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin