REKLAMmonsters reloaded advertisement

PUBG GLOBAL INVITATIONAL (PUBG PGI) Güney Kore’de düzenlenecek 2021 Espor Festivali PGI.S ile birlikte geri dönüyor!

PUBG PGI’da 3.5 Milyon $ Ödül Havuzu!

Sekiz hafta sürecek olan etkinlik, güvenlik önlemlerine öncelik verecek ve Pick’Em Challenge’ın geri dönüşü ile %30 gelir paylaşımına ek olarak 3,5 milyon+ Amerikan Doları tutarında ödül havuzuna sahip olacak.

AMSTERDAM – HOLLANDA – 20 KASIM 2020

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un (PUBG) yaratıcısı olan PUBG Corporation, bugün bir sonraki önemli espor etkinliği olan PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S (PGI.S) planını duyurdu. Güvenlik önlemlerinin tam olarak alınacağı etkinlik Güney Kore’de gerçekleşecek ve 2 Şubat’tan 28 Mart 2021’e dek sekiz hafta boyunca sürecek.
PUBG Espor
2020’de PUBG Esports, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Asya-Pasifik’te dört çevrimiçi bölgesel turnuvadan oluşan PUBG Continental Series’e (PCS) ev sahipliği yaptı. PCS3’ün son maçları bu hafta sonu tamamlandığında, PUBG Esports, PGI.S ile şimdiye kadarki en heyecan verici etkinliklerinden birine ev sahipliği yapmak için 2021’in yolunu gözlüyor olacak.
Pubg Corp Ve Krafton Konuştu
“Yıl boyunca çevrimiçi bölgesel PCS turnuvalarımıza istinaden olumlu bir hayran tepkisini görmek çok güzel. Taraftar desteği sayesinde PGI.S’i düzenliyoruz ve şimdiye kadarki en iyi espor etkinliğimizi bu yıldan güç alarak gerçekleştireceğiz.” diyen PUBG Corporation ve KRAFTON, Inc. CEO’su CH Kim “Güvenlik önemlerinin tam olarak alınacağı, katılacak oyuncularımızın ve dünyanın dört bir yanından çevrimiçi izleyen hayranlarımızın keyif alabileceği güvenli bir küresel espor turnuvasına ev sahipliği yapmaya karar verdik,” diyerek sözlerini tamamladı.
Önceki içerikPUBG Mobile, PMCO, PMPL ve 2 Yeni Stüdyoya Sahip Olacak
Sonraki içerikEA Sports, FIFA 21 Ultimate Team’e 3 Adet İkon Ekledi
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin