REKLAMmonsters reloaded advertisement
Northern Lights PCS3 Avrupa Büyük Finalleri’nin Şampiyonu Oldu.Takım yılın ikinci PCS Avrupa unvanını kazandıktan sonra 200.000 Amerikan doları tutarındaki ödül havuzundan payını aldı.

PUBG Avrupa Büyük Finalleri

Northern Lights, PCS 3 Avrupa Büyük Finalleri’ni 200.000 Amerikan Doları tutarındaki ödül havuzundan paylarını almak için 15 takımı geride bıraktı. Daha önce de Avrupa Charity Showdown’ı kazanan takımın bu ikinci PCS unvanı.

Ödül Havuzu

Ödülün geri kalanı diğer büyük finalistler arasında paylaştırılacak ve Grup Aşaması’nı tamamlayan diğer takımlar da ödeme alacak. PCS3 takımları küresel oyun için satışların %25 oranındaki gelirinin de Avrupa ve diğer bölgelere dağıtıldığı Pick’Em Challenge’ın da faydasını görecekler.
Büyük Finaller takımların birbiriyle karşı karşıya geldiği ve 24’ten fazla maçın oynandığı üç hafta sonu boyunca sürdü. İlk dört maç günü üç takımın üstünlüğü ile geçti, tarafları birbirinden sadece 10 puan fark ile erken öne çıkanlar Northern Lights, Tornado Energy ve Digital Athletics takımları oldu.

Temsilcimiz Digital Athletics

Temsilcimiz Digital Athletics haftaya zirvede başlarken, büyük finallerin sonunda 3. olarak bitirdi ve büyük ödül havuzundan payını aldı. Kendilerini Gamerbase ailesi olarak tebrik ediyoruz.

Northern Lights ve Digital Athletics, PCS3 Avrupa unvanı için hak iddia ederken altıncı günde heyecan devam etti. Northern Lights günün ilk galibiyetini aldı, ancak ikinci maçın başlarında elendi. Bu, Digital Athletics’in bir kez daha baskıyı artırmasına, ikinci maçı kazanmasına ve mücadele süresince 7 skor almasına izin verdi. Team Liquid, günün üçüncü maçında etkileyici bir galibiyet elde etti, yani takımların final maçında oynayacak her şeyi vardı. Team Liquid, turnuvanın son maçını kazandı ve Digital Athletics’in üzerine çıkarak ikinci sırayı aldı, ancak şampiyonluğu garantilemek için yeterli olmadı. Northern Lights, PCS3 Avrupa boyunca sürekli olarak rakiplerini geride bıraktıktan ve mükemmel bir kapanışla hafta sonunu geçirdikten sonra hak ettikleri şampiyon koltuğuna oturdu.

Önceki içerikRiot Geliştiricileri, Yeni Gelecek Harita İcebox’a Benzeyeceğini Söyledi
Sonraki içerikLegends of Runeterra 1.15 Yama Notları Açıklandı
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin