REKLAMmonsters reloaded advertisement

Krafton ekibi PUBG PARAMO haritasını sezon 11’de tekrar getiriyor ve dereceli sezonlar için düzenlemeler gerçekleştiriyor. Ayrıca güncelleme 11.1 yeni bir acil kurtarma balonu getiriyor, Ustalık Madalyası sistemini güncelliyor. Bunlarla beraber PUBG ID özelleştirme seçenekleri genişliyor. Oyuncular, Sezon 11’e 31 Mart’ta PC’de ve 8 Nisan’da konsollarda yayınlandığında giriş yapabilir.

PUBG Güncelleme 11.1 Öne Çıkan Başlıklar

Yeni Dereceli Sezon: Sezon 11’den itibaren Dereceli Sezonlar iki aylık bir süre boyunca devam edecek, yani bu sezonlar artık Survivor Pass’larla paralel çalışmayacak. Bu sebeple de ödüllerin nasıl dağıtılacağına ilişkin düzenlemeler yapıldı. Ek olarak, PUBG‘nin Esports modunda görülen oranlarla daha yakından uyumlu olması için tüm haritalarda tüm silahların belirme oranları artırıldı.

Acil Kurtarma Balonu: Oyuncuların ve ekiplerinin savaş alanlarından bir sonraki güvenli bölgeye hızlı bir şekilde geçmesini sağlayan yeni bir taşıma aracı eklendi. Acil Kurtarma ile oyuncular, yüksek irtifalı bir Fulton Balonu ateşleyebilir. Balon, tamamen şişirildikten sonra 60 saniye içinde bir uçak oyuncuları almak için gelecek. Uçak geldiğinde, en fazla dört oyuncu uçağa alınacak ve aşağıdaki savaş alanına kadar Beyaz Bölge’nin merkezine doğru taşınacak. Acil Kurtarma Balonu, yalnızca Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’de bulunan yağmalanabilir bir eşya olacak.

Ustalık Madalyaları: Oyuncuların önemli oyun içi başarılarını takip etme ve vurgulama yollarını geliştirmek için Sezon 11, Ustalık Madalyası sistemine güncellemeler getiriyor. Artık, mücadele durumlarına, hayatta kalmaya bağlı ve zorlukla hayatta kalma ile ilgili olan  “So Close” madalyası gibi, çeşitli savaş alanı başarılarıyla kazanılabilecek 10 yeni madalya var. Ustalık Madalyaları hem Normal hem de Dereceli maçlarda elde edilebilir fakat Arcade, Lab veya Özel maçlarda kazanılamaz.

PUBG ID: Ustalık Madalyası güncellemesiyle ilgili olarak, oyuncular artık yenilenen PUBG ID’nin bir parçası olarak kazandıkları madalyaları sergileyebilecekler. Oyuncular en fazla iki madalya ekleyebilmenin yanı sıra, Özelleştirme sekmesi üzerinden PUBG ID’yi kişiselleştirmek için ek hamlelerde bulunabilirler.

KAYNAK: KRAFTON PUBG BÜLTEN

Önceki içerikRiot Games, 2021’de Wild Rift Dünya Şampiyonası Yapmayı Planlıyor
Sonraki içerikBeşiktaş Esports, Serhat ”Lauzen” Koca İle Anlaştı
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin