REKLAMmonsters reloaded advertisement

30 Temmuz 2016 yılında hemen hemen her telefona indirilen PUBG Mobile, yeni sürümü PUBG: New State ile karşımızda. PUBG: New State hakkında yayımlanan video da özellikle grafikler dikkat çekiyor. Daha gerçekçi grafiklere sahip olan New State, 2051 yılında geçiyor.

PUBG: NEW STATE | Pre-Registration Trailer

Video değinecek olursak, PUBG: New State’in grafikleri oldukça gerçekçi. Daha önce de konuşulduğu gibi PUBG: New State, 2051 yılında geçeceği söylenmişti. Günümüzde bulunan Dron araçları da PUBG: New State’te yerini alıyor. Oyunla ilgili bir diğer açıklama ise yeni haritanın geleceğiydi. PUBG: New State, gerek grafiklerinde olsun gerekse mekanik özelliklerinde olsun bizlere rahat bir oyun deneyimi sunacak.

PUBG: New State’te aynı PUBG: Mobile gibi oynanacak. Yine 100 oyuncu aynı uçaktan atlayacak ve çorba parasını çıkarmak için savaşacaklar. Oyuna yeni silahlar, yeni ekipmanlar ve yeni araçlar da eklenecek.

PUBG: Mobile’ın yeni sürümü PUBG: New State, hem Android cihazlara hem de IOS cihazlarına indirilebilecek ancak şuanda sadece Android kullanıcılar PUBG: New State’e ön kayıt yaptırabiliyorlar. PUBG: New State’in geliştiricileri App Store’a kısa bir süre sonra ekleneceğini söyledi. Eklenir eklenmez IOS kullanıcılar da ön kayıt yaptırabilecek.

Android kullanıcıları ön kayıt yaptırmak istiyorsa buradan yaptırabilirsiniz.

Önceki içerikValheim, Steam Satışlarında Rekor Kırdı
Sonraki içerikPES 2021’in En Hızlı 10 Oyuncusu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin